Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY][Propozycja] Forum Graficzne.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką mała propozycje.

 

 

 

Chodzi o to żeby z Działu GRAFIKA usunąć pracownie poszczególnych grafików.

 

a zastąpić to jednym działem na zlecenia, gdzie zleceniodawca napisze temat i wybierze sobie z pośród podanych prac.

 

 

 

Myślę że wspomoże to nowych grafików, którzy nie posiadają swojego działu.

 

Dzięki temu zleceniodawca będzie miał większy wybór i nie będzie pozostawiony z jedna pracą.

 

 

 

Myślę ze pomysł się przyjmie.

 

 

 

 

 

[align=right]Pozdrawiam[/align]

 

[align=right]CR?SHER[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem za :3, kilka krotnie chciałem komuś zrobić Sygne .. No ale w nie swojej pracowni tego raczej nie mogłem zrobić. Na grafika podania nie składałem bo to się wiąże z ''odpowiedzialnością'' a jak wiemy nie każdy ma czas. Także w ten sposób można odciążyć tych grafików których dotychczas mamy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Albo po prostu zmienić punkt w regulaminie:

 

4. Zwykli użytkownicy mają zakaz odpowiadania na zlecenia tyczy się to też Administracji Serwerów

 

Na:

 

4. Zwykli użytkownicy, którzy nie wniosą nic do tematu mają zakaz odpowiadania na zlecenia (czyli może się wypowiadać każdy, kto zrobi pracę dla danego użytkownika).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No oczywiście też jestem na TAK

 

Tylko nie wiem czy to wypali ponieważ teraz grafik ma swoją pracownię i tam wykonuję zlecenia a jak będzie jedna to mogą sobie odpuścić trochę zleceń .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No własnie nie, przydał by sie własnie taki "MODERATOR GRAFIKÓW" ( Wybrało by sie go z jednego z Grafików)

 

Wtedy jesli ktos by nie robił nic, albo jakies 2 prace na miesiac. Jesli były by zlecenia to wtedy zostal by pouczony potem zdegradowany.

 

"Moderator Grafików" Zamykał by tematy itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do usunięcia pracowni jestem na tak  , użytkownik dostawał by więcej prac i był by ucieszony :) , a co do "Moderator Grafików" jestem przeciw , przecież aktywność grafików może sprawdzać administracja. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za usunienciem pracowni lecz jestem przeciw "Moderator Grafików" ta ranga jest nie potrzba tak jak napisal vEf.! Adminstracja może to sprawdzać

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem Za 

 

 

 

Tak jak wcześniej zostało napisane 1 dział da lepsze efekty niż wybieranie między 3 pokojami grafików :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ADI DZI odświeżył temat, ale zostawię go, bo wygląda to na bardzo dobry pomysł, moim zdaniem można coś takiego wprowadzić.

 

 

 

Ps : Pamiętaj na przyszłość, aby tego nie robić . Nie odświeżać tematów co najmniej sprzed 2 tyg .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem również za tym pomysłem.

 

Szybszy czas realizacji, więcej propozycji, większy wybór, to jest to.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zdecydowanie dobry pomysł co swiadczy o tym duze poparcie dla tego pomyslu. Teraz trzeba tylko poczekac az osoby decyzyjne wyraza zdanie na ten temat :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie jestem za tym aby to zrobić ponieważ kilka pracowni stoi pustych a tak by każdy grafik spróbował swoich sił i się wykazał i potem użytkownik by miał do wyboru jakąś grafikę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...