Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY][Podanie] CR?SHER

Rekomendowane odpowiedzi

Program, którym się posługujesz: Photoshop CC, Cinema4D.

 

W czym się specjalizujesz: Nie mam, specjalizuje sie w wiekszosci.

 

Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki: 4 lata (bardziej profesjonalnie 3)

 

Kilka Twoich prac: http://imgur.com/a/CwlyU#0

 

 

 

t9tB6tF.jpg

 

 

 

cnh2Y1c.jpg

 

 

 

Myślę że nie jestem jakimś profesjonalistą, ale na forum o tematyce Counter-Strike starczy :3

 

Przywykłem już do robienia Avatarów, Sygnatur, ale jeśli Administratorzy maja jakieś prośby (Jakies elementy forum, reklamy itp.) to prosze pisac ;3

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie za oszustwo, niby 4 lata się zajmujesz grafiką? Takie prace jakie robisz ty robiłem po 1 tygodniu zajmowania się grafiką, nic ciekawego nie ma w twoich pracach. Nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na nie za oszustwo, niby 4 lata się zajmujesz grafiką? Takie prace jakie robisz ty robiłem po 1 tygodniu zajmowania się grafiką, nic ciekawego nie ma w twoich pracach. Nie.

 

 

Pokaż i oszustwo pokaż, bo nie zauważyłem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam ze wypowiadam się w moim podaniu.

 

 

@Skill.exe

 

Nie chciał bym byc niemiły lecz, patrząc na twoją Sygnature widac ze nie jestes za dobrym Grafikiem, przeglądałem reszte forum i zauwazyłem twoje prace.

 

Nie sa one wysokiego poziomu.

 

Wiem moje tez nie są przyznałem sie do tego na koncu mojego podania.

 

Nie oszukuje i nigdy nie oszukiwałem, zajmuje sie tym 4 lata.

 

Pare prac w "Galerii" są robione pod pewiewna modyfikacje w Counter-Strik'u i nie da sie zrobic lepszej jakosci, poniewaz są w .BMP Który zjada na jakosci.

 

Tego pewnie tez nie zauwazyłes :c Szkoda taki dobry z ciebie Grafik, Moze mam swoj styl ale on jest własnie moj. Rozumiem krytyke, ale nie oskarżanie mnie i zazdrość. Nie pokazałem tu całego mojego folderu, mam dużo wiecej prac.

 

Zaprezentowałem tu ostatnie prace które wykonałem, wiec tak naprawde nie wiesz jaki jestem dobry.

 

Skoro mi zazdroscisz to nie musisz mnie obrażac.

 

Moze jakaś "Walka Grafików" ?

 

 

 

@Reszta

 

 

 

Dziekuje bardzo za każda wypowiedz na temat moich Prac :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po dokładnym wglądzie w Twoje prace, uważam, że są one godne mistrzostw świata w Paincie. Finezji pozazdrościć mógłby Ci sam Da Vinci..

 

 

 

Uwaga, uwaga, na tej serverowni może powstać nowa MONA LISA 21 wieku!! przyczyńmy się do tego i pozwólmy mu się rozwijać:)

 

 

 

Brawo! :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Crasher ja ci powiem,że jestem na wielkieeeee TAKKK !!! Grafiki co robisz są bardzo piękne :) I za to Cb cenie xD 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

 

Prace przejrzyste, ładnie są wykonane, i bardzo mi sie spodobała ta 1 praca  więc jestem na tak :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Krytyka dla grafika jest ważna bo daje do myślenia i poprawia błędy.. jest parę błędów jak i u mnie no wgl każdy ma jakieś błędy grafiki są ładne podziwiam cię pod względem tutaj C4 bo wychodzą Ci bardzo ładne pracę które są łatwe do wykonania to się ceni znaczy ja takich cenie nie wiem czy w C4 też zajmujesz się 4 lata, ale fajnie, fajnie może kiedyś jakieś pracę razem porobimy mam taką nadzieje jeżeli zostaniesz Grafikiem to jeżeli będziesz czegoś potrzebował to napisz będę czekał na kontakt od cb ;>

 

 

 

Jestem na Tak !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PROSZE O ZAMKNIECIE.

 

0 zainteresowania ze strony Administratorów.

 

A Ocenianie prac na tym forum nie ma zadnego sensu. 

 

Myśle ze nie chce zostac tu grafikiem.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko GRAFIKA. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...