Skocz do zawartości
Gość

Mapyy, nie poddam sie latwo. :D

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, to znowu ja. -.- Moze i na elldorado i alexandri skany były, lecz o ile sie nie myle, jest to karane banem. Mozna by zapobiedz temu chodź by dłuższym banem, napewno by sie nauczyli ci co skanuja... Jesli chodzi o Assaulty, moim zdaniem tez powinny zostac usunięte, z takiego samego względu jak Elldorado. Skany są równie obfite, jak i nie wieksze na tej mapie, co z tym idzie : 

 

- Spam na u@, boty płaczą że skanerzy maja wh.

 

- Denerwujące zgony, trzeba sie trzymac z dala od scian, niemal przez kazda skanuja.

 

- Najgorsze z granatami wybuchowymi, latwo zdjąc ludzi kampiących przy hostach i bedacych gdzie kolwiek indziej .

 

- Nie ktorzy wolą skanowac, niż iść po hosty. -.-

 

- Wielki trud z wejsciem do hangaru, co przyczynia sie wlasnie do pod punktu powyżej, przez miny i na wielka skale kamperstwo.

 

- Nie chęć do gry przez ciągłe zgony, wymienione przez powyższe działania.

 

WIększość ludzi pewnie nadal mnie bedzie popierało, kazdy lubi te mapy o ktorych pisze, prosze o powazne rozważenie tego postu, moim zdaniem Assaulty powinny być gorzej osądzane niż te usunięte.

 

Dziekuje, dowidzenia.

 

Ps, jakies nowe mapy admini by mogli raz za czasu dac do ' vota ' ktore organizują jak dana mapa im nie odpowiada bądz graczom.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mefistek masz racje ale po dłuższym czasie można by było każdą mapę tak wywalać . Zgadzam się jedynie z dodaniem map np cs_rats bo te mapy są przystosowane pod klasy speedhacker ninja sniper ale to nie mój głos się tutaj liczy. Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do Assulta jestem za. :) Sam dostałem ssy za to że na farcie przeskanowałem 5 osób :P Rozgrywka na assulcie polega tylko na skanach... lub perk palące rękawiczki i rzuca Ci taki kapitan HE co 5 sec :D

 

Co do map... mapy są dawane nowe np w święta były nowe... mapy :D no ale były zmieniane po 5-10 sec.

 

Po moim 4 miesięcznym stażu w CS'ie nie znam się jeszcze tak dokładnie na tych mapach... nazwach czy też przystosowaniach do danej klasy :P

 

 

 

Ale jak najbardziej jestem za tą propozycją. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Je też jestem jak najbardziej za... Bo po dłuższym czasie jak gram na tym serwerze .. To nie dość że mapy są te same w kółko grane to jeszcze w wiekrzoscia są to Assaulty na których nie idzie zbytnio pograć bo czasem nawet jak ktos pusci Aira do hangaru na początku rundy to wbije z 5 osób.. -.- Skany też są z awp przerąbane ile razy było tak  że jak przeksanowełem kogoś o odrazu sie pluł że na wh jadę..-.- Jeżeli sa assaulty moim zdaniem też powinny być mapki takie jak : Eldorado , Alexandra , Rats1337 ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rats 1337 odpada by ludzie dedali na respie szczegolnie CT poniważ ich resp to mała 2 piętrowa lodówka.Ale super mapa to jest office rats kazdy sie tam zmiesci.

 

 

 

Jakis Moderator niech usunie mój powyższy post na telefonie pisałem i się coś zacieło przepraszam z gory.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widze że duzo osób stoi po mojej stronie, ciesze sie. ;) Te ratsy ktore zaproponował użytkownik powyżej jak najbardziej bym dodał, także de_dust2006/2009 są niezłe, kiedys wiele map nowych zostalo dodanych, warto by było je umiescic w vote. Teraz tylko czekac aż odpowiednie służby przeredakują ten post. ;D Z gory dziekuje za wsparcie, pozdrawiam . ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Najlepiej zostawić jedną odmianę assualta, bo dość jest grania ciągle różnych wersji.

 

Niczym się nie różnią prócz małymi zmianami.

 

 

 

Tutaj jedna z najlepszych opcji. Jedna odmiana assaulta wystarczy.

 

Mi mapy eldorado albo aleksandria nie przeszkadzały, lecz fakt faktem asfalty grane są bardzo często, nawet po asfalcie ludzie wybiorą następnego. Prawda jest taka, że jest gromada map, które moglibyśmy zliczyć na palcach i tylko ONE cały czas są grane. Jednak nie jestem przekonany do dodania ratsów. Maksymalnie można by było wrzucić jednego, dwa - nie więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozdro, a co z Elldorado i Alexandria? ;/ Nie zostana wrocone? Tego posta napisałem głównie z powodu tych map, wiekszosc ludzi chce ich, zeby przez skana na respa, tak poprostu zapomniec o nich ? Tak jak mowilem, wystarczy zwiekszyć okres bana z 30min do godziny. :D Te assaulty, to moim zdaniem drugorzędna sprawa, napisalem o nich dla porównania, zebyscie przejrzeli na oczy.. ^^ Pozdrawim . :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niby na assaultach nie płaczą? Moim zdaniem, jest jeszcze gorzej, zreszta wypisalem na poczatku argumenty przeciw i sądze że one są znacznie poważniejsze niż ' skan z respa na respa i skoki ', wieszkosc wypowiadajacych sie chce tych map, pozostawiamy wam to do rozważenia. Dziekuje, pozdrawiam. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozdro 600. Ma racje na alexandri i eldorado były płacze i nigdy nie było tak zeby ban nie poleciał za skan albo za coś innego. . i uważam ze jak bd assault mega i jakiś też duży bd lepej niż jak jest zwykły... bo . tym wieksza mapka tym więcej opcji na wykonanie celów mapy...

 

jeśli duzo ludzi bd sie domagać o eldo i alex.. to Możliwe ze zostanie zrobione głosowanie czy przywrucić je czy tez i nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Pozdro 600. Ma racje na alexandri i eldorado były płacze i nigdy nie było tak zeby ban nie poleciał za skan albo za coś innego. . i uważam ze jak bd assault mega i jakiś też duży bd lepej niż jak jest zwykły... bo . tym wieksza mapka tym więcej opcji na wykonanie celów mapy...

 

jeśli duzo ludzi bd sie domagać o eldo i alex.. to Możliwe ze zostanie zrobione głosowanie czy przywrucić je czy tez i nie.

 

 

Nie wystarczy tyle osób ile sie wypowiedziało w tym temacie? Kazda osoba przyznała, iż elldorado i alexa powinna być wrócona, to jak... Ja nędzny plejer mam zwoływać ludzi do tego posta i zachecac do wypowiadania sie? Czy jakies vote zorganizować, sam nw. Tak ogólnie, Morderca przeczytałeś wszystkie wypowiedzi? Niee, tu nie tylko chodzi o przywrocenie alexy i elldo, chodz taki był moj cel, i dążę do tego, lecz ogólnie po dodawać jakieś rozmaite mapy, nawet nie znane, wprowadzić je do gry, może tylko mi sie nudzi grać ciągle te same, nie wiem. Moją propozycją jest usunięcie wszystkich assaultów, prócz Mega, i jeśli zechcecie Upc zostawcie. ;D Także dodanie map takich jak : 

 

 de_rats4_final

 

de_frontier_rats 

 

de_dust2006

 

- cs_Italy_remake    czy jakos tak . :D

 

- de_dust2009

 

- Oczywiscie wrocic Alexandrie i Elldorado, zorganizujcie nawet to vote, zalezy mi na nich . :D

 

Piszcie swoje propozycje, a moze admini wyrażą zgodę, i dodadza. ;)

 

Dodajmy te mapy, przełamiemy monotonie. :D ^^ Dziekuje , pozdrawiam . :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do skanu na Eldo i Alexandri co to za problem poczekac 5 sec na respie az juz nie beda skanowac a zreszta z respa tt mozna pojsc na okolo nie koniecznie pzrez waskie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Co do skanu na Eldo i Alexandri co to za problem poczekac 5 sec na respie az juz nie beda skanowac a zreszta z respa tt mozna pojsc na okolo nie koniecznie pzrez waskie 

 

 

Poprostu banować na godzine za skany, ewentualnie zabronić skanowania, nie ma tu co kminić, a nie poprostu nie grać takich dobrych map . ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak przeczytałem. wiem o co CI, Wam wszystkim chodzi. ja się osobiście na każda mape zgadzam jaka bd . gram to co jest. jedyne co mnie złości to assault ale to nie długo bd zmienione.. I przyznaje CI racje co do urozmaicenia map. tym ich więcej tym lepiej  :)

 

 

 

 

 

 

  vega122 masz racje ze banować :) tylko ze kary za skan to 30min . a co alex lub eldo. non stop skanowali i sypały się bany  jak z rękawa ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Albo jak nie ma admina to też wielki jest płacz. Więc ja bym ich nie w grywał tylko stracicie na tym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najlepiej wyrzucić mapy i zmienić broń z 1/1 na 1/3 . Wywalić wszystkie mapy , dlaczego? bo skanują . Skan z respa na respa jest tylko zakazany na eldorado i Alexandria . Assault to świetna mapa , a dlaczego ? ponieważ wchodzą świetne skany . Wymieniłeś kilka punktów , że płacz na u@ , to prawda, ale admin wie co robić w takich sytuacjach .Bardzo zły pomysł dla mnie nie do przyjęcia . To jest CO MOD , a nie  jakiś server na którym nie wolno nic robić. To takie małe sprostowanie . To o co myślę o skanowaniu. :D

 

 

 

A co do tego co napisał Bad` ek jestem na duże tak , najlepiej zostawić jedną mapę Assault , najlepiej UPC , albo MEGA bo są większe i lepsze . Eldo i Alexandria , też powinna wrócić . :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja bym byl za mapkami takimi jak

 

de_rats_1337

 

de_nuke_1337

 

wogole mapki serji 1337 mozna by bylo pododawac bo sa fajne i dobrze sie na nich gra

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...