Skocz do zawartości
musza

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mamba

 

Wiek: 19

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem przez jakiś czas własną serwerownie ( ProFactory ) , pomagałem serwerowni w utrzymywaniu porządku ( Armia-Rpoczycka ) .

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10

 

Staż w CS-sie: Około 5 lat

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Zgłaszam odpaleńców na U@. Czasem z lepszym skutkiem, czasem gorszym. Nikt nie jest nieomylny. Graczy znów przybywa, i chciałbym pomóc Administracji . Myślę że zasługuje na szansę. Nie obiecuję regularnej gry w tygodniu, bo chodzę do szkoły , więc czasem trzeba coś podkuć. Ale za to w weekendy jestem zawsze .

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Sumując 3-4 h .

 

Kontakt: Steam Musza

 

 

 

Link do GameTracker'a: Chciałbym aby w tej sprawię wypowiedział się Moderator August .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Steam - ok

 

Czas Gry -ok

 

 

 

Co do zgloszen Malo widoczne w wiekszosci siedze ponad 6 godzin na spec i nie raz gracze mnie zglaszaja ze tam siedze :D

 

 

 

co do tego Konto na Forum zalozyles pod Podanie

 

 

 

Czy August sie wypowie to juz Wola Jego ale sa Admini tego Serwera od ktorych to zalezy

 

 

 

Moge byc Przychylny twemu podaniu jak Popracujesz nad tymi Zgloszeniami :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przegrane 20 godzin- minimum 30.

 

Musisz dobić jeszcze 10 godzin, w tym czasie podanie zostawiam zamknięte (nie odrzucam).

 

Gdy dobijesz do minimum zgłoś się do mnie na PW lub do Moderatora o otwarcie tematu.

 

 

 

 

 

//

 

Gracz zapomniał o drugim nicku, na którym grał wcześniej. 

 

Razem ponad 40 godzin, zapraszam do wypowiedzi!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Nie.

 

 

 

Dla mnie pograj jeszcze z 1-2 tygodnie, mimo tego ze masz nabite godziny. 

 

Zgłoszenia widziałem dwa, wynik niezachwycający. 

 

 

 

Niby grasz a ciebie nie ma, zbyt cicho siedzisz aby cie lepiej poznać. Porozmawiać czasem na czacie wystarczyłoby.

 

Rozumiem to jest dm, ale czasem nawiną się tematy o których można fajnie pogadać.

 

 

 

Co więcej, przekonaj mnie do siebie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Naprawdę zasługuję na szansę , nie zawiodę H@ oraz innych Administratorów tej serwerowni . Potrafię byc konsekwentny . Jestem doświadczonym graczem oraz opiekunem , w momencie objęcia Administratora , będe pracował na rzecz serwera , pomagał jeśli będe miał tylko możliwość .

 

Jeśli chodzi o aktywność , deklaruję w tym momencie że to zmienię .

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Strasznie ściemniasz coś.

 


http://www.gametracker.com/player/Musza/80.72.40.110:27020/

http://www.gametracker.com/player/mamba/80.72.40.110:27020/

http://www.gametracker.com/player/denver/80.72.40.110:27020/

http://www.gametracker.com/player/BdoS%20z%20kreska/80.72.40.110:27020/

Wszystkie z powyższych nicków są z twojego steama.

 

Dostając Admina jest was nagle 4. (teoretycznie) Nikt by się nie podjął czegoś takiego.

 

Podanie jest tylko dla jednej osoby. (nawet haslo na nick, jezeli to graja twoi bracia zawsze maja dostęp do hasła)

 

 

 

+co do twojego amx też mam wątpliwości (ale mozesz pisac plugin) xD

 

+zgłaszasz ludzi którzy w tym samym momencie dostają bana. (jest komunikat)

 

 

 

Mozę masz jakieś wytłumaczenie wiec chętnie się dowiem, o co z tym wszystkim chodzi.

 

Co do tego wszystkiego, sprawdzaliśmy te nicki z WD40. Czekam na jego wypowiedz lub Dupy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chętnie się wypowiem . Racja gra mój brat , ale Bdos z kreska na pewno ten nick nie był używany z mojego steama . Zdaję sobie sprawę z tego że ja mam mieć tylko dostęp do tego serwera na tym steamie . Nick Musza już jest nieaktywny , grałem na nim dopóki nie zmieniłem nicku na Mamba . Mój brat ma 13 lat także spokojnie , nie dopuszczę do tego aby grał na tym serwerze w razie gdybym mógł mieć przyjemność zostać Administratorem . Co więcej ... Zauważyłeś że potrafię dostrzec podejrzanych typków , robię to z przyjemnością .

 

 

 

Wydaje mi się że wszystko wytłumaczyłem :)

 

Zdrówka :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Drogi Opiekunie / Opiekunko zastanow sie bo zas za bledy Brata beda placic jak i gracze tak i Admini

 

 

Tak jak już wcześniej mówiłem . Brat ma dopiero 13 lat , nie jest jakimś mózgowcem żeby złamać steama .

 

Założę hasło dla siebie nie dla całej rodzinki. Myślę że to jest wystarczająco oczywiste i zrozumiałe .

 

Pozdrawiam idek

.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Tak jak już wcześniej mówiłem . Brat ma dopiero 13 lat , nie jest jakimś mózgowcem żeby złamać steama .

 

Założę hasło dla siebie nie dla całej rodzinki. Myślę że to jest wystarczająco oczywiste i zrozumiałe .

 

Pozdrawiam idek

.

 

 

 

 

Nie wnikam w to czy zlamie czy nie mi chodzi zeby nie bylo akcji pt. ze rypniesz sobie bana perma a na brata bedziesz zganial to raz dwa z reszta jak podpadniesz plakac po obie nie bede nie pierwszy nie ostatni jestes

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz jak dla mnie dziecinny tok myślenia ( bez obrazy ) . Jesteśmy poważni Wszyscy tutaj ? Na to wychodzi .

 

Złożyć podanie o Admina , dać każdemu perma - pozdro z podłogi :facepalm: 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z podlogi zawsze Cie moge dzwignac i juz ci powiem ze bede wyczekiwal twoich BLEDOW :D pozdro

 

 

 

 

 

 

 

I do twojej wiadomosci nie raz widzialem tlumaczenia na brata siostre babcie i dziadka i pociesze cie dzieckiem zawsze bede dla swoich rodzicow bo dla ciebie juz chyba nie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Z podlogi zawsze Cie moge dzwignac i juz ci powiem ze bede wyczekiwal twoich BLEDOW :D pozdro

 

 

 

 

 

 

 

I do twojej wiadomosci nie raz widzialem tlumaczenia na brata siostre babcie i dziadka i pociesze cie dzieckiem zawsze bede dla swoich rodzicow bo dla ciebie juz chyba nie

 

 

Masz jakiś problem co do mojej osoby , zapraszam na PW . Nie spamuj , już oddałeś swój głos i dzięki wielkie , strzałka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie przyjmuję, ale na okres próbny- dwa tygodnie.

 

Pamiętaj, że jeśli chociaż raz Twój brat wejdzie do gry na TWOIM Adminie, to nastąpi automatyczna degradacja.

 

Zgłoś się do mnie na PW.

 

Sprawdzimy od razu Twoją znajomość AMXX (10/10).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

 

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...