Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie Smyku

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Smyku

 

 

Wiek:15

 

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Moim zdaniem wystarczająca byłem kilka razy już adminem na codach wienc co nieco wiem.

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):6-7

 

 

Staż w CS-sie:4 lata około

 

 

Steam / NonSteam:Steam

 

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27034/top_players/?query=Smyku&Search=Search

 

 

Dlaczego TY .!: Chciałbym być adminem ponieważ gram dużo na serverze a adminów nie jest zbyt wiele a Hakerów jest dość dużo.

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:1h-5h zależy jaki dzień

 

 

Kontakt:gg:41893617 Steam: soliss1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej na TAK

 

Zgłasza czity na [email protected] ma doświadczenie w byciu adminem też :)

 

Na ts'sie nie zachowuje sie jak dziecko tylko jak porządny gracz.

 

Aktywny jest na serwie i forum,a czas nie nadrobi jak serwer będzie włączony,bo na razie nie ma jak :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

 

-wiek

 

+często widziany na servie

 

+pisze na u@ cheaterów a także wstawia ich na www.

 

+Steam

 

+kultura

 

Taki admin by się przydał, bo tylko ja kama, Legrys i stanik wchodzimy i kontrolujemy ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mam 15 lat to nie znaczy ze jestem dzieckiem, i z jakiej paki zgrywek i Chudy wy się wypowiadacie, w regulaminie pisze nie grasz na danym serverze nie wypowiadaj sie gdyz towoja wypowiedz bedzie uznawana jako spam??? Nie gracie na servie więc nie wiecie jaki jestem a 16 lat bede mial za 4 miechy i nie chce grac przez ten czas na serverze gdzie graja hakerzy tak po za tym to ja do cb Chudy nic nie mam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chudy ale mam pytanie. Czemu nie chcesz dać mi szans. Z tego co czytałem w innych podaniach to można sie wypowiadac w swoim podaniu. I jak juz wczesniej pisalem nie chce sie z tobą kłucic jestes spoko i nic do cb nie mam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też się nie kłócę ale chciałbym Ci uświadomić, że już wiele podań zostało odrzuconych z powodu tego iż dany gracz nie miał wymaganych 16 lat. Więc to by było nie fair wobec tych osób którym odrzucono ich podanie. Niestety takie jest moje zdanie. Już się nie odezwę bo troszkę spamu narobiliśmy a to nie o to tutaj chodzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok tylko jeszcze dodam jedno. Moglem zmienic wiek i podac ze mam 16, ale nie chcialem klamac i zostawilem 15 w nadziei ze to zrozumieja ci którzy graja zemna na 500k +DM.Moim zdaniem wiek to nie wszystko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK znam go grałem z nim na tym serverze przez troch i jak najbardziej jestem za gdyż jest bardzo ogarnięty i zasługuje na szanse by być adminem.Da sobie rade!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Praktycznie my gracze mamy gówno do gadania. Ale jestem na TAK. Dajcie jemu okres próbny.. Jak się spisze, a wtedy okaże się czy zasługuje na admina.

 

 

 

// Wasz głos jest bardzo waż ny , za takie słownictwo dostajesz Upomnienie / LOVO .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie gram na tym serwerze, ale kolega bardzo mi się podoba. Masa zgłoszeń z jego strony. Więc z mojej strony masz TAK.

 

 

 

// Wypowiedź niezgodna z regulaminem . Upomnienie .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...