Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Reinstalacja :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mój problem polega na tym , że : Przeinstalowalem calego cs z powodu , że nie mogłem grać mixów , gdy wchodzilem na serwer wyskakiwało " could not connect to server " , wieć postanowiłem reinstal. cs zrobić , niestety to było najgorsze co mogłem zrobić :( . Ponieważ gdy przeinstalowałem cs. i wszedłem do gry , to cs wydawał sie taki "inny" , taki bardziej "zamulony" , "wolniejszy" ( zmiana czułości myszki za dużo nie pomagała ) , od razu "ciężej" się grało . Ogółnie wczesniej grałem na plika sprzed aktualizacji i grało mi się bardzo fajnie . Teraz to po prostu katastrofa o.O . Gdy próbuje wgrać pliki sprzed aktualizacji to wyskakuje błąd o treści ( link: http://www.speedyshare.com/F9D4e/blad.png ) wgl. nie moge cs. odpalić . "haPciu" zaproponował mi abym zrobił "przywrócenie systemu" , nie zadziałało :( Bawie się już z tym z 2-3 dni i naprawdę nie wiem co już mam robić o.O . Proszę o pomoc , na pewno jakoś sie odwdzięczę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spróbuj przeinstalować steama, ponownie cs'a, a następnie usuń wszystkie ukryte podfoldery na dysku związane ze Steamem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spróbuj przeinstalować steama, ponownie cs'a, a następnie usuń wszystkie ukryte podfoldery na dysku związane ze Steamem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli jedynym wyjściem jest przyzwyczaić się do tego cs ?! Mam tylko pytanie , robiłes coś z tym cs (jakieś komendy) by "płynnien" , "lepiej" chodził ? :)

 

 

 

 

 

PS:Błągam o pomoc . Moze ktoś wie jak to naprawić . Po prostu grać się nie da . Wszystko chodzi tak jakby troche "zamulone" . Wgl. strzelać teraz się nie da :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...