Skocz do zawartości
QueQuality

NOWY SERWER ??

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chciałbym zapytać jaki serwer interesował by was jako graczy najbardziej zoombie basebuild ,zoombie escape,zoombie gunexp,deathrun bez klas?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dla mniej bystrych podpowiedz to ja chce założyć serwer i przyłączyć go do sieci ja się zajme opłatami pluginami i innymi sprawami

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

najpierw to można by było zająć się tymi serwerami co są do tej pory ;d na przykład cod 80k .. jest na nim dużo problemów i pewnie nie tylko na nim . Także niezbyt mi się ten pomysł podoba .

 

 

co mnie interesuje cod80k od tego są opiekuni ja chce założyć swój serwer i pytam ludzi jaki ich by interesował a nie który posprzątać ;d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nowy serwer, nowe obowiązki. Trzeba najpierw ogarnąć, niektóre serwer. Ale mało jest niedociągnięć raczej. Więc ja jestem za :) BaseBuilder albo Deathrun jak najbardziej.

 

Mogłeś jeszcze pomyśleć nad surfem ;) Tyle, że brakuje już nawet na reklamy, a co dopiero kolejny serwer ;/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

wystrzeliles troche z tym pomysłem jak ''filip z konopi''

 

ostatnio powstal 4fun watpie czy wyzsza administracja chciala by kolejny serwer myśle że jest ich i tak sporo.

 

 

Serwer chce stworzyć ja a nie wyższa administracja to nie jest tak że pytam jaki chcecie serwer i potem napisze do aquy żeby go założył ja chce stworzyć swój serwer i przyłączyć do sieci :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Autor tematu chce założyć serwer, wszystkim się zająć, całe opłaty itd bierze... Proste pytanie zadał, na którym serwie Wam najbardziej zależy, wiec prosta odpowiedz...

 

 

 

Zamiast tego stękacie, jęczycie, jeśli czerwoni się nie zgodzą to nie będzie i tyle po co mieszacie się w nie swoje sprawy?

 

 

 

Co do serwera to nie jestem w temacie także się powstrzymam, powodzenia...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie do końca rozumiem te 'zrobię server, a aquax tylko przyłączy do sieci' , niby wszystko pięknie, ale moim zdaniem, taki plan nie ma kompletnie sensu.

 

 

 

A skoro Cod mody, dobrze presperują, to raczej twój plan do ich nie powinien nic mieć. :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...