Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, grałem na serwerze [DD2+DM] wszystko ładnie pięknie ale przydało by się zmienić parę rzeczy, oto one poniżej:

 

 

 

- Zmienić aby posiadało się jeden pistolet (wybrany)

 

- po zdobyciu fraga +5-10hp, hs+15, max hp: 130

 

 

 

Proszę o rozpatrzenie mojego pomysłu .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spadochron również ale nie jest zbytnio potrzebny : ) , nom z tym hp ja myślę, że też było by fajnie, grałem kiedyś na jakimś takim serwerze i bardzo fajnie się grało i tam max hp było 150.

 

Oczywiście można zmienić np. 5hp za fraga, 10 za hs i max hp 120-130 :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pistolet popieram

 

spadochron popieram 

 

130 hp nigdy w życiu strzał z awp ma zabijać a nie zostawiać na 28 hp czy ileś tam dodawnie hp ok ale jeżeli gracz ma poniżej 100 to wtedy może się podladować 

 

osobiście zawsze mi się podobał bajer z magazynkiem że jak kogoś się zabije to full magazynek 

 

również respawny losowo po mapie bo ciaglę są sytuacje że przeciwnik nie może się ruszyć bo co się zrespi to pada a dwa unikniemy kampienia bo już widać na serwie że tt stoi i czeka po swojej stronie a ct po swojej przy losowych respawnach będą musieli być w ruchu 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jak zrobimy na serwerze, że hp się ładuje do 100? np. frag-5hp, hs-10hp  ??

 

Z tym magazynkiem jak dla mnie to nie robić, że za fraga full magazynek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ok nie ma sprawy, ja tylko wyraziłem swoją opinię, a co do pistoletów to kiedy będzie zmienione na jeden (wybrany). , oraz  co z tym podładowaniem hp do 100 po zabiciu fraga ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spadochron nie jest przydatny na takim serwerze nigdy w życiu :) tylko żeby było 100 hp i żeby wgrali taki plugin żeby żadna z drużyn nie mogła kampić na czyimś respie tam gdzie się odradzamy i będzie elegancki serwer :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Luq dokładnie. Popieram to zęby wgrać takie coś ze jak gracz jest w 1 miejscu np przez 10sek to go zabija. Widziałem to już na jakimś dm ale nwm na jakim :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lepsza gra bez spadochronu, Kiedy zostanie zmieniony ten pistolet? temat był dosyć dawno napisany, a dużo osób poparło zmianę pistoletu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja byl zabrał auto campe i lame. Dał rangi jak z bf np za zabicie 70 typa w lewym dolnym rogu nowa ranga ale bez odznak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. 2-wa Pistolety na dobrą sprawę, to opcja ta nie przeszkadza tak mocno w grze. :)

 

2. 100 hp na pewno, mogło by dodawać hp po zabiciu fraga do 100 hp

 

3.  respawny losowo po mapie ! To by się przydało jest bardzo dobre.

 

4. Osoby które kampią to możne nie tyle co po 10 sek odrazu zabija, bo czasem jest sytuacja, żę idzie sie na szybkiego papierosa itp. myślę, że co do kampienia można by wprowadzić, coś takiego, iż po 10 sek zaczyna się robić czarny ekran i nic nie widać, i gość który nawet zaczyna się ruszać to nie znika  odrazu ftb tylko po jakimś czasie. co wy na taką opcję ? :)

 

5. Spadochron na DM? Nie spotkałem się z czymś takim, aczkolwiek ciekawa opcja aby właśnie u nas był i zobaczyć jak by się grało, jak coś zawsze mozna usunąć plugin.:)

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam. mini :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...