Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Wedlug mnie to jeżeli chodzi z amunicją zrobić ze się nigdy nie kończy tylko że trzeba przeladować bron.  Drugie to odejmowanie 5 hp po 3 sekundach w bezruchu od zdjęcia osłonki Spadochron szczerze niewiadomo po co bo tam nie ma takich miejsc gdzie trzeba spadac ze spadochronem np na assaulcie. A tak to wsystko jest idealne :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A nie myslicie, ze zabieranie hp bedzie troche dziwne i przeczy troche temu, jesli bedzie tak ze za zabicie dostaje sie hp ???? Mysle ze ten ciemny ekran by sie sprawdzil najlepiej.

 

 

Pozdrawiam. mini :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja wiem o tym. I osobiscie wolal bym aby tego nie bylo lecz kolegom naszym w sumie to odpowiada i jesli zostanie przeglosowane to wtedy bedzie nie wspolgralo. Lecz jesli nie bedzie dodawania hp to wtedy ok. Choc i tak bym wolal czarny ekran poniewaz czesto wychodze na papierosa hehe. Aczkolwiek jestm na neutral co do tego kampienia aby tylko nie zabijalo bo wtedy to bez sensu tak mysle :-) ??

 

 

Pozdrawiam. mini :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pawiro chodzi oto gdy nie ruszasz się nabijają ci się procenty i bodajże przy 70 lub 80 zaczyna ci się ściemniać ekran gdy dobije ci do 100 masz całkiem czarny ekran .. ale wiesz każdy by ci to wytłumaczył inaczej. Najlepiej zapytaj mojego wujka google.pl. Plugin zwie się "Camper mate" lub "Bad Camper" nie pamiętam teraz dokładnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


aa, czaje :P

 

ogólnie raczej trudno będzie dokampić do tego czarnego ekranu xD

 

nie widze większego sensu dawać tego plugina

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spadochron - myślę że pojawi się już w piątek chyba że bardzo nie będziecie chcieli

 

Hp z zabójstwo - będzie to posiadał vip, lecz maxymalna ilość jego hp jaką będzie posiadał to 100

 

Odejmowanie hp za kampe - dla mnie zbędne bo co wtedy maja powiedzieć snajperzy ?

 

Nieskończone ammo na broniach - myślę że to też wgram w piątek.

 

2 bronie dla racza - bez sensu, ponieważ jak wpiszecie /guns to sobie możecie ją wymienić

 

3 fragi za kosę - co o tym sądzicie ? Niby nic, lecz utworzyło by to na serwerze pewien prestiż 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Odejmowanie hp za kampe - dla mnie zbędne bo co wtedy maja powiedzieć snajperzy ?

 

 

Niech nie istnieją te barany.

 

 

 

 

Nieskończone ammo na broniach - myślę że to też wgram w piątek.

 

 

według mnie głupi pomysł

 

 

 

usuń lepiej 2 pistolety do wyboru. To przeszkadza xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawa opcja z Kosą :D hehe sporo osób będzie chciało kogoś dziabnąć. :D

 

Co do tej kampy. Chodzi o to, iż snajperzy nie kampią :D mało kiedy, bardziej zawsze w trupie siedzą lub w anarchi w rogu. :D I tak jak juz się wypowiadałem, zabieranie HP jakoś mnie nie przekonuje. Jednak niektórzy palą sobie co kto tam woli :D ^^. I nie będzie mógł nawet zapalić jak będzie zabierało mu Hp, wiec nadal bym przekonywał was bardziej do FTB :D ?????

 

 

 

 

 

Pozdrawiam. mini :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby mieć tylko wybrany pistolet.

 

Ale żeby dostawać hp to nie. To ułatwi grę, a to ma być niezła nawalanka ;D

 

Dodałbym jeszcze spadochron i by było ok :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie spadochron odpada to ma być dm żeby skilla się uczyć i wiedzieć gdzie skakach i chodzić, a nie ułatwiać sobie gierkę ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Spadochron - myślę że pojawi się już w piątek chyba że bardzo nie będziecie chcieli

 

Hp z zabójstwo - będzie to posiadał vip, lecz maxymalna ilość jego hp jaką będzie posiadał to 100

 

Odejmowanie hp za kampe - dla mnie zbędne bo co wtedy maja powiedzieć snajperzy ?

 

Nieskończone ammo na broniach - myślę że to też wgram w piątek.

 

2 bronie dla racza - bez sensu, ponieważ jak wpiszecie /guns to sobie możecie ją wymienić

 

3 fragi za kosę - co o tym sądzicie ? Niby nic, lecz utworzyło by to na serwerze pewien prestiż 

 

 

 

 

 

 

 

Dobre bedzie z tym kampieniem ze zabiera hp

 

 

Pomysły zostaną rozpatrzone . / cl .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...