Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Podanko

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Dawid 

2. Kontakt: Steam   pw Ts3

3. Lokalizacja: Mazowieckie-Radom

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: 4 godz dziennie niestety nie teraz bo mam urlop.

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): na forum jestem prawie caly czas jak mam włączony komputer lub na tel codz 8 godz 

6. Posty (min. 50 sensownych): jest

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): pomagać graczom w rozwiązywaniu problemów pomagać moderatorom

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: całe forum

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: jest 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: jest

11. Coś o sobie: Jestem aktywny na forum  i posiadam kulturę 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB): nigdy nie byłem moderatorem więc to by był mój pierwszy raz

13. Obowiązkowe mikro: jest mikrofon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja niestety na nie. Moderator ma świecić przykładem, a ile razy ty straszyles mnie, że złożysz skargę? To ma być postawa godna moderatora? Twoja kultura na TS, też nie zachwyca, przynajmniej w stosunku do mnie. A czy ogarnięty, to myślę, że jest jeszcze za młody na to stanowisko. JesZcze mu pstro w głowie. I ostatni powód, mniej istotny. Twoja interpunkcja, a w zasadzie jej brak. Twoje wypowiedzi, trudno się czyta. Dając komuś ostrzeżenie, lub będziesz chciał mu pomóc, więcej czasu zajmie rozszyfrowanie twojej wypowiedzi niż rozwiązanie powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

mxwk.png


Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Powód: Szukamy Moderatorów z doświadczeniem, ty niestety go nie posiadasz.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.


Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...