Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Szansa dla Klaqsona. po tym wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Klaqson.

 

Wiek:16

 

Doświadczenie (w byciu adminem):byłem adminem  tutaj na jailu i na innych serwerach byłem też adminem( nie będę wymieniał nie che zbędnej reklamy)

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):6/7

 

Staż w CS-sie:4/5 lat

 

Steam / NonSteam:Steam

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/Klaqson./80.72.40.110:27034/ jest mało ale cały czas gram więc spokojnie do pon. będzie więcej jak 30 h

 

Dlaczego TY .!:Zacznę od tego że wiele się zmieniło od ostatniego starcia jakie miało zdarzenie kilka miesięcy temu i teraz w tym przypadku na pewno nie popełniłbym takiego błędu jak ostatnio wielu pewnie mnie za to nie lubi no ale ludzie się zmieniają i ja też się zmieniłem więc dając mi szanse tutaj nie zawiedziecie się ;] a wracając  do pytania dlaczego ja hmmm może dlatego że bardzo spodobał mi się serwer i planuje zostać na nim dłużej ;] gdy gram często nie ma admina i jak dzisiaj były z 3 osoby reklamujący inne serwery i multum odpalenców gdy usiłowałem to zglosic nikt nie raczył wejść i zbanować, myślę że byłbym dobry adminem takim jakim byłem na jailu lecz potem się wszystko za przeproszeniem zjebało.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:3/4 h

 

Kontakt:

Steam: Klaqson.

Skype:thecezgor

GG;13376910

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po tym wszystkim na admina nie licz.

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***


odrzuc.png




Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...