Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Grafik[Podanie]

Rekomendowane odpowiedzi

Program, którym się posługujesz: GIMP

 

W czym się specjalizujesz: Virtual Tuning, loga, syngatury

 

Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki: Od około 3 miesięcy :)

 

Kilka Twoich prac:

 

 

 

1.

 

jg5m.jpg

 

 

 

2

 

r5nv.jpg

 

 

 

3

 

y6wa.png

 

 

 

4

 

Moja najnowsza praca (17.08.2013):

 

218u4n.png

 

 

 

5

 

Avatar wykonany na prośbę ProSatanka

 

332qste.png

 

 

 

A teraz Virtual Tuning

 

1.W golfie jest pozmieniane: nowe felgi, przeciemnione szyby, doszedł dolot powietrza, doszła brewka i jest obniżony

 

 

 

PRZED:

 

6ze3.jpg

 

 

 

PO

 

g3aa.jpg

 

 

 

2.Polówka: doszła antena CB, nowe felgi, uciekły jedne halogeny przednie, został obniżony, nowy kolor, nowa naklejka na lewym boku, przeciemnione szyby

 

 

 

PRZED:l9fn.jpg

 

 

 

PO

 

uxgl.jpg

 

 

 

 

 

 

 

SadoS:VW Polo - jest zielony ;) Był najcięższym moim projektem w GIMP'ie, robiłem go przez około miesiąc , więc nie mam na razie czasu do powtórzenia mojej pracy....szkoda że trudno Ci w to uwierzyć... jak chcesz to możesz przeszukać wszystkie zdjecia w internecie związane z tym samochodem i na pewno tego nie znajdziesz...) Krótka instrukcja: najpierw lassem (jeśli w gimpie) obramowujesz całą bryłę którą chcesz pomalować potem dajesz ctrl i trzymając klawisz obramowujesz wewnętrzne elementy których nie chcesz pomalować, potem barwienie i gotowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na Tak. Masz bardzo ładne prace. Jeśli masz czas to zrób filmik jak robisz takiego zielonego golfa bo troche trudno mi uwierzyc.

 

 

 

//edit Wierze ci wierze tylko chcialem sie upewnic masz moje Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tuningi wyglądają na prawdę fajnie, jest zachowana estetyka czego brak w innych pracach, dlatego aż dziwne, że taka przepaść między tuningiem a pozostałymi. Dlatego ciężko mi się określić, ale jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, widać po pracach, że ogarnia to co robi. Przyda się ktoś taki. Prace godne podziwu jak na 3mc zajmowania się grafiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O stary :o VT wymiata :) Dawno nie widzialem tak dobrego virtual tuningu <3 Mimo iż prace (sygnatury) nie są zaawansowane, to avatar dla Satanka jest bardzo fajny. Czy mógłbyś mi zrobić avatar? Napis: GrabarZ tematyka obojętna :) Z góry dziękuję! Jestem na tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam ponownie sorka ze pisze jeszcze jeden post w tym podaniu ale zmieniam moj glos jestem na nie czemu taka decyzja bo te twoje virtual tiuning to tak naprawde nie jest twoje tylko pobrane z netu widzialem to na jednej stronie jutro podam link bo teraz nie jestem na kapie to tyle jak na chwile obecna a i tak teraz jest wystarczajaca ilocs grafikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem że nie powinienem pisać w swoim podaniu, ale Cowboy'u zaskoczyłeś mnie, bo ja robiłem te prace samodzielnie bez żadnych poradników itp, czekam na linki do tych stron WWW...

 

 

 

 

 

Hallloooo Cowboy'u czekam na te strony z ktorych niby pobieralem te moje samochody i nie moge sie doczekac :)

 

 

 

A poza tym to już długo czekam na podjęcie dezycji, co z moim podaniem :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chcąc Cię kolego urazić, twoje prace myśle nie są warte póki co tej posady.

 

Na prawdę, nie mówię że jest dno ale chcąc być grafikiem musisz pracować.

 

 

 

Narazie, pobrałeś obrazek, dodałeś napis i brzydko wmieszałeś w to tło counter-strike. W modelach samochodów jest to shader dostępny w mieszaniu oraz dopasowywaniu jakości.

 

 

 

 

 

Ogółem mówiąc, jestem na nie.

 

 

 

------------------

 

 

 

Odwiedź serwisy poświęcone grafice i poczytaj troszkę, powodzenia.

 

Na pewno się nauczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A wiec tak, prosze na zamknięcie tego podania, dlatego że czekałem ponad 2 tygodnie, a widać też ze nawet nikt sie nim nie interesował, a przecież grafikow na razie wam wystarczy.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To tak. Połowa twoich prac to ściągnięty obrazek z neta+napis i kilka efektów. Na chwilę obecną jestem na Nie. Poczytaj trochę poradników i dopiero wtedy składaj podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

odrzuc.png

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego grafika. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...