Skocz do zawartości

Strzelec wyborowy


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Jestem za tym by zdjąc przeładowanie.

 

Postać za mocna! Nawet premium takich nie ma.

 

@Na tej postaci by szło zarabiać a nie non premium..

Napisano

jak bys chcial zdjac przeladowanie to klasa jest do niczego , szturmowiec ma norecoila wiec tez tak jakby jest za mocny

Napisano

Tak jak przed mówca jak np na Szturmowcu dostanie się Bezlik to również kosi mocno lecz potwierdze klasa jest nadzwyczaj mocna jak na non premium.Radził bym odebrać oślepienie i skoki wtedy klasa by była bardziej neutralna.

Napisano

No właśnie oślepienie to przesada . Przecież niedługo cały serv będzie ktoś grał tylko strzelcami ...

Napisano

Także według mnie strzelec wyborowy to zbyt dobra klasa jak na darmową. Grałem nim i wiem o tym bardzo dobrze. Jak koledzy wyżej napisali odebrałbym tej klasie oślepienie, ponieważ bezlik ammo+ oślepienie to przesada.

Napisano

Tsa najlepiej zostawić strzelca takiego jakim jest i żeby nie było osłabiania ani nic to proponuje przywrócić Chorążemu inta do podstawy chociaż 5 !!

 

 

 

Ta klasa też była dobra ale jest osłabiona :S niech h@ zrobi go takim jakim był niech po prostu BĘDĄ 2 DOBRE KLASY DO OGARNIĘCIA!!!!!!

Napisano

Tak takich klas jest sporo tak samo jak Admiral 4 apteczki i 10 broni!!!

 

To nawet premium nie ma takiego starcia!

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Najaktywniejsi w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...