Skocz do zawartości
Cowboy

Podanie sreberko

Rekomendowane odpowiedzi

Program, którym się posługujesz: Ps3

 

W czym się specjalizujesz: sygnatury spray nom i loga

 

Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki: od kilku dni

 

Kilka Twoich prac: Nom więc nie wiem czy mogę ale zawsze mogę pomóc w grafice nie wiem czy przez to stracę admina na DD2 ale jeśli jest możliwość być adminem Only DD2 i Grafik to bym chciał jeśli nie to proszę o zamknięcie tematu to tyle z mojej strony. Nom i dodam kilka moich prac .

 

adminjpg_nnarppa.jpg

 

sygnatura_nnssaph.png

 

Bez-nazwy_nnahsna.jpg

 

Bez-nazwy_nnahsse.jpg

 

Bez-nazwy_nehsaqs.png

 

srebro-sy_nehnsqp.png

 

natujpg_nerwhnp.jpg

 

Bez-nazwy_nehswwr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Prace nawet fajne :E Jestem na TAK ma chłopak talent :E

 

 

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia T1M3 :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na NIE , grafik serwerowni musi być o niebo lepszy jest to odpowiedzialne stanowisko , pracę zbyt proste za mały staż w grafice popracuj jeszcze troszkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na NIE , grafik serwerowni musi być o niebo lepszy jest to odpowiedzialne stanowisko , pracę zbyt proste za mały staż w grafice popracuj jeszcze troszkę ;)

 

 

 

 

ta odpowiedź nic nie wnosi do tematu a co starasz się o admina bez senu posty i tak nie będą brane pod uwagę nom ale dzięki za uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

grafików nigdy za wiele, sreberko bardzo cierpliwy gość co przydaje się w roli grafika, zdecydowane TAK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wnosi tyle , że nie masz pojęcia o grafice a avatar każdy głupi umie zrobić google,poradniki . Ciekawe jak Ty byś mnie ocenił jak bym był na twoim miejscu i z takim stażem . I co , że skladam podanie o admina mam prawo wypowiedzi i stwierdzam ze sie za przeproszeniem 'g*wno' znasz .

 

PS : Popracuj nad chamstwem bo nie popłaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wnosi tyle , że nie masz pojęcia o grafice a avatar każdy głupi umie zrobić google,poradniki . Ciekawe jak Ty byś mnie ocenił jak bym był na twoim miejscu i z takim stażem . I co , że skladam podanie o admina mam prawo wypowiedzi i stwierdzam ze sie za przeproszeniem 'g*wno' znasz .

 

PS : Popracuj nad chamstwem bo nie popłaca :)

 

 

 

 

Wnoszę o 10% dla tego Exone urzytkownika za obrazę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nikogo nie obraziłem wyraziłem swoje zdanię , zapomniałeś chyba o regulaminie. Podanie składa się , żeby zapoznać się z innymi opiniami czy się nadajesz a nie spamowanie w swoim podaniu , kogoś uczycie a sami nie stosujecie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Exone nie rozumiem Cie przychodzisz na forum piszesz cos potem ci odpowiada Sreberko a ty juz spinasz sie i najezdzasz i to P.S ze chamstwo nie popłaca ;x Sam napisal ze robi to kilka dni kazdy ma jakas szanse a jak powiedzial CZITER-admin DD2 grafikow nigdy nie za malo moze jakis grafik z naszej serverowni pomoze mu ? I wtedy bedzie sie doskonalil a tobie bedzie niezręcznie ze dales komus w podaniu na nie a ma potencjal i smykalke dla mnie jest DUZE TAK poniewaz widac ze sie stara i jak napisalem sreberko ma smykalke do tego i mozna mu dac Grafika . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko GRAFIKA. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...