Skocz do zawartości

Odwołanie warna


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Siemka gran ma serwerowni jakiś tdyzień i 1 dnia spędzilem sporo czasu na forum i nie zdazylem sie zapoznac z regulaminem :/

 

Wszedłem w League of legends i pomogłem gracza z wyborem postaci w podanej grze tzn w 3 lub 4 tematach rozpisalem sie troche... i zaraz dostałem 4 prywatne wiadomości oraz 40% warna za pisanie w teamatach wygasłych...

 

Czy bad'ek nie mógł mi dać 10% warna tylko aż 40%?

 

PRosze o odwołanie dostał praktycznie 75 reklam za nic:/

 

jak dla mnie nic nie zrobilem chciałem pomoc gracza a to ,że gralem pare minut na serwie i nie zdazylem sie zapoznac z regulaminem z reszta jest dosc spory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie na każdym forum jest regulamin (podobny, bo za odświeżanie starych tematów dostaje się ostrzeżenia/warna). Rejestrując się na forum akceptujesz tym samym regulamin. Przykro mi, ale ja niestety traktuje wszystkich tak samo i za wszystkie przewinienia karam bez ulg.

 

 

 

Ed. Niech zdecyduje Super moderator lub H@. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Dostaje sie ostrzezenie/warna ,ale te 4 tematy napisalem jakby arzem wiec mogles dac mi te 10% ,nie 40 :/

 

Albo mogles poprostu odpuścic jak na 1 raz...

 

http://multi-head.pl/showthread.php?tid=10454 tutaj widać moderator podarował graczowi...

 

Zrozum ja nie wiedzialem ,że odswiezanie starych tematów to wykroczenie... Wiecej sie to nie powtórzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Proszę o usunięcie ostrzeżeń użytkownikowi. I niech ta sytuacja będzie ostrzeżeniem przed popełnianiem podobnych błędów. Proszę również moderatorów o ostrzeganie nowych użytkowników i karanie dopiero po niezastosowaniu się do ostrzeżeń.

 

 

 

// Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że w zamkniętym.

 

 

 

Do rzeczy... To prawa dostałeś 30% ode mnie + 10% od kolegi. Jest to wyjątkowa sytuacja, bo dostałeś je w ciągu 2 godzin i cofłem Ci te ostrzeżenia na prośbę H@. Masz teraz szanse zapoznać się z regulaminem forum i życzę Ci przestrzegać go.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...