Skocz do zawartości
Matuss

MATUS REAKTYWACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MATUS

Wiek: 20

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem kiedyś własną serwerownię, byłem adminem w kilku sieciach, tutaj tez kiedyś  byłem :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

Staż w CS-sie: z 7 lat

Steam / NonSteam: STEAM

Dlaczego Ty: BO TAK xD Nie no ... Tak na prawdę to czasami brakuję admina na serwerze, szczególnie w godzinach nocnych w których czasami też bywam jak sa ludzie i by się przydał wtedy ktoś kto jest w stanie utrzymać porządek. No ale w godzinach dziennych czasami też nikogo nie ma ..  I tak hmm.. Dlaczego Ja? taki program hah , kappa. Nie mam konkretnych Argumentów :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Staram się jak najwięcej, lecz ostatnio trochę długo pracuję więc siedzę krótko, ale staram się w wolnym czasie to nadrobić :)

Kontakt: Forum/ Steam/ GG

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/MATUS/80.72.40.110:27026/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rrównież jestem za,nigdy nie bylo problemów,skarg ;) ale pamiętasz chyba za co utraciles uprawnienia? Nie wyobrażam sobie,żebyś po dostaniu uprawnień znikal na miesiąc,dwa nie informując o tym :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc tak: 1. Zauważyłem ze w tym tygodniu masz 5h przegrane ( Czyli minimum nie ma) 2.Jak już Angela powiedziała, było by miło gdybyś informował o SWOJEJ nieobecności (dłuższej -_-) 3. Nie zgodze sie z tym że nie ma admina w nocy gdyż siedze na steam ZAWSZE! do 2-3.... Kwestia napisania steam zebym wszedl :) Myślę że można dać Ci JESZCZE 1 szanse. Na tak ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że to nam wystarczy. Dostajesz szansę :) Ale traktuj ją nie jako 2 ale jako 3 i ostatnią ( wiesz,że nie ma ze mną łatwo ) . Proszę na priv w celu dopełnienia formalności.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...