Skocz do zawartości
^MefistoKot

Skarga Na Admina HROMATIC

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Mój :^Mefisto

 

 (data i godzina):2016-01-13 18:58 19:28

 

Nick admina który  zawinił:HROMATIC

 

Dowody: Jest tylko Jeden prosto z konsolki

 

[AMXBans] Reason : ' nie podszywaj sie pod admina i nie obrazaj graczy '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 143161853 '

 

[AMXBans] Your IP : ' 188.146.66.58 '

 

[AMXBans] ===============================================

 

[starszy Sierzant] [Kapitan - 112] *DEAD* ^Mefisto :Bolek daj ten perk bo ban lamusie

 

 

[starszy Sierzant] [Kapitan - 112] ^Mefisto : bolek odaj perk bo ban

 

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie: Chciałem powiedzieć że grałem se i trafiłem naboje pułkownika i chciałem się zamienić z Mateo ale kliknołem na bolek Lolek i napisałem to co pisze na górze wiem ban za obrażanie graczy na 30 min wiem ale za podszywke admin no proszę.

 

Nie przesadzajmy i tak samo za jedno słowo ban na 30 min mógł być na 15 na początku proszę o porozmawianie z adminem.

 

naprzykład młody killer napisał do mnie takie coś takiego  ;[General Brygady] [Zeus (Premium) - 139] [KILLER] Junior : mefisto palko nie kamp na

 

respie i nie dostał bana proszę o wyjaśnienie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a Mefisto pamietasz co przez mikro wtedy mowiłeś? poza tym mogłeś pisac na u@ bo byli admini to bysmy w twoim imieniu napisali do tego gracza. Wedlug mnie ban słuszny. Pozatym wiesz ze masz mniej niz 16 lat a kiedy jestes zawsze cos powiesz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co tu do tłumaczenia? Mefisto sam dał dowód na siebie że obraził gracza, w mniejszym lub w większym stopniu, ale obraził i za to jest ban. W powodzie troche bez sensu to z adminem ale nie jest to też jakimś przekłamaniem bo gracz groził banem chociaż w powodzie mogło to być darowane sobie.

 

Co do tego co napisał KILLER nie zapominajmy że admin nie jest w stanie zauważyć i wychwycić wszystkiego i każdego przewinienia na serwie.   

 

 

I dodatkowo mam pytanie. Jak w bansa wpiszemy sobie gracza ^Mefisto to mi się wydaje że są bany które świadczą o tym że wchodził na aktywnym a ma UB. Jak to możliwe? o.O

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jesli uwazasz ze jak gracz napisze do ciepie "pałko" to jest obraza to nie mysl ze ja za to dam bana ;) mowiłeś i na tsie i na mikro upominalem cie za to. Nastepna sprawa jesli jestes w tt i masz wykonywac cele to nie kamp kapitanem na respie bo bedziesz ukarany banem i nie nie kozakuj na ts mowiac ze i tak bedziesz kampic. Zastanow sie nad swoim zachowaniem, wiem ze hormony budzuja w twoim wieku ale staraj sie opanowac. Nie wiem może sobie kup cos do miętolenia w rekach :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisałem Zeby oddał ten perk bo dostanie bana chciałem go upszedzić a potem miałem napisac juz na u@ i ban więc

 

a po 2 Admin alladyneq sam powiedzał ze mozna kamip na respie do 0:55 Więc ja tak robie z awp

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

jesli uwazasz ze jak gracz napisze do ciepie "pałko" to jest obraza to nie mysl ze ja za to dam bana ;) mowiłeś i na tsie i na mikro upominalem cie za to. Nastepna sprawa jesli jestes w tt i masz wykonywac cele to nie kamp kapitanem na respie bo bedziesz ukarany banem i nie nie kozakuj na ts mowiac ze i tak bedziesz kampic. Zastanow sie nad swoim zachowaniem, wiem ze hormony budzuja w twoim wieku ale staraj sie opanowac. Nie wiem może sobie kup cos do miętolenia w rekach :)

 

 

to nie jest atak na jedna osobe tylko uwazam ze slowo "pałko" nie jest obrazą bydlak. Rozumem jakby napisal do niego "pało" to bym zbanowal grasza. Dlatego wtedy powiedzialem graczowi zeby ogarną swoja kulture i juz go wiecej nie "obrazil" ;) Staram sie traktowac kazdego tak samo. Nie bede banowac za takie cos bo zaraz by bylo o polowe mniej osob na serwerze a chyba nie o to chodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie widzę przedszkole na tym serwerze i to nie tylko wśród graczy, ale też adminów.

 

Widzicie jak się zachowujecie? 

 

Nie będę wspominał o ortografii niektórych adminów, bo to już w ogóle dramat, lecz banujecie na 30 minut za "lamusa", a upomnienie słowne, bądź ban na chociażby 5 minut nic wam nie mówi?? I gdzie dowód na podszywanie? 

 

 

 

 

to nie jest atak na jedna osobe tylko uwazam ze slowo "pałko" nie jest obrazą bydlak. Rozumem jakby napisal do niego "pało" to bym zbanowal grasza. 

 

 

A co to jest pochwała? Komplement? Nie wjechanie na kogoś. 

 

 

 

 

 

 

;) Staram sie traktowac kazdego tak samo. Nie bede banowac za takie cos bo zaraz by bylo o polowe mniej osob na serwerze a chyba nie o to chodzi.

 

 

No w ten sposób na pewno nie postępujesz. Widać tutaj, że robisz różnice pomiędzy graczami. 

 

Nie będziesz banować za coś takiego, a lamus na 30 minut... Błagam was.

 

 

 

 

 

OSTATNI raz widzę skargę w takiej błahej (błahej ponieważ interpretujecie regulamin na swój sposób i co chwilę są skargi o krótkie bany, które nie powinny mieć miejsca, albo trzeba było inaczej rozwiązać sytuację) sprawie na was. Ponieważ jest ich zdecydowanie za dużo na adminów tego serwera. Jeżeli nie będziemy bardziej rygorystycznie spoglądać na cod+bf4, a szczególnie jeżeli chodzi o adminów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...