Skocz do zawartości

Odwołanie od bana + skarga na admina


n!3

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: n!3

 

Godzina, data zdarzenia:  2016-01-13  15:17

 

Mapa: de_dust2

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:32834127 /  IP: 46.175.237.235

 

Uzasadnienie: Przez przypadek aDMIN  [A]lladynq został przeze mnie zbugowany przez apteczkę. To dość częsta sprawa na serwerze - tak są skonstruowane apteczki.... Nie rozumiem powodu bana - 30min. 

 

Proszę mi przedstawić pkt w regulaminie, który przewiduje karę na 30 MIN za nieumyślne zbugowanie innego gracza.

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Reason: 'bugowanie gracza w apteczce'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

 

 

 

Przy okazji chciałbym złożyć skargę na admina  [A]lladynq. 

 

1. Bardzo często nabija sobie h na serwerze na SPEC.

 

2. Nie reaguje na uwagi u@.

 

3. Bardzo często gracze muszą się prosić, żeby łaskawie przeszedł na SPEC i fachowym okiem spojrzał czy CHEAT, który gra pół godziny na serwerze faktycznie jest na wspomagaczach.

 

4. Wg mnie admin na serwerze powinien pilnować porządku - w pierwszej kolejności, dopiero później dbać o swoje fragi :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17. Zakaz wykorzystywania bugów mapy m.in. ---> blokowanie graczy apteczką, <---  rzucanie paki w niedostępne miejsca .(Ban 30 minut)

 

 

 

 

Ban słuszny nie da się przez przypadek zbugować gracza apteczką bo apteczke bindujesz i jak nakierujesz na gracza i klikniejsz bind to gracz sie blokuje

 

 

 

a co do skargi zapraszam jest od tego inny temat lecz przez napisaniem zbierz dowody screeny np z czasem jak siedzi na spekcie bo żadnych dowodów nie widze a skarga bez dowodów skutkuje warnem :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...