Skocz do zawartości

Małe pytanko.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Mam takie pytanie do graczy na FFA czy bylibyście za tym aby wgrać ciągłość map ustalonych w kolejności przez Head-Admina żeby nie powtrzazały się w kółko te same 4 mapy bo zawsze ludzie wybierają to samo lub tez druga opcja aby zagrać ' Koncert Życzeń ' nie wiecie co to jest, już wyjaśniam - Koncert Życzeń polega na tym iż ta osoba która miała najwięcej fragów na danej mapie wybiera kolejną mapę na której będzie się grało - moim zdaniem ta opcja jest w sam raz bo gracz ktory będzie miał najwiekszą ilość fragów wybierze jakąś pożadną mape o której wszyscy zapomineli bo tak jak wspominalem na FFA grane sa tylko 4 mapy w kolko... Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie są grane 4 mapy w kółko , jak gram to rzadko się powtarzają. Koncert życzeń to świetny pomysł , aby Gracz z najwiękoszą liczbą fragów , wybierał mapę. ;) Ale wiesz jak to będzie, wybierze, a reszta graczy się zbulwersujje i wyjdzie. tzn , nie wszyscy , ale pewnie by tak było. :D Jednakże jestem , na tak . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

koncert życzeń to też granie 4 tych samych map albo map które nie nadają się na 20 osób na serwie, na ffa właściwe jest głosowanie na mapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Mapy w kolejności nie bardzo, bo to nie jest dobre rozwiązanie kiedy jest mało osób na serwerze ;) Natomiast "koncert życzeń" to bardzo dobry pomysł ;) Widywałem takie rozwiązanie na wielu dobrych serwerach i pomysł się dobrze sprawdzał, ale z tego co wiem, a nie napisałeś tego to osoba taka ma możliwość, że albo ona wybiera mapę albo wybiera głosowanie i wtedy każdy może wybrać mapę na następną rundę poprzez takie głosowanie jakie jest teraz na serwerze ;) Wszystko zależy od tego kto miał najlepsze staty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncert życzeń fajna sprawa, zdarzało mi się to widywać. Mapę wybiera najlepszy gracz rundy, więc nie będzie raczej sytuacji, że zostaną wybrane mapy nieznane albo do bani. Wiem po sobie - brałbym eslowe + jakieś westwoody. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i brałaby mapy eslowe, aczkolwiek mapy te cieszą się największą popularnością. inna kwestia jest taka, że nawet i taki gracz złapie ochotę na westwooda, czy coś tego pokroju (cbble, dust2_1337 czy tam long). z drugiej strony bardzo często wyścig o fragi budził multum wyzwisk na serwerze (tak z doświadczenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez zgodze sie z opinia innych, iz osoba, ktora wygra mape, wybiera next, jednak granie kilku map non stop jest nudne ;p Moze lepiej osoba, ktora wygra, wybiera bodaj 4 mapy do glosowania i z tych mapek ludzie wybieraja co chca grac? :) Jak mój przedmówca napisał, iz moze to sie wiązac z roznymi wyzwiskami, rowniez moze sie wiazac z ciekawa rywalizacja, co przyciaga na pewno dobrych graczy :P pomysl ogołem na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rowniez zgodze sie z opinia innych, iz osoba, ktora wygra mape, wybiera next, jednak granie kilku map non stop jest nudne ;p Moze lepiej osoba, ktora wygra, wybiera bodaj 4 mapy do glosowania i z tych mapek ludzie wybieraja co chca grac? :) Jak mój przedmówca napisał, iz moze to sie wiązac z roznymi wyzwiskami, rowniez moze sie wiazac z ciekawa rywalizacja, co przyciaga na pewno dobrych graczy :P pomysl ogołem na +

 

 

 

 

ooo. całościowo, pomysł jest bardzo dobry, ale trzeba odnaleźć kompromis odnośnie wyboru map/wyboru map do głosowania/etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Skoro wybierają te mapki w kółko tzn że im się one bardzo podobają i chętniej na nich grają niż na innych tak więc mapki według kolejności nie wchodzą w gre ,lecz koncert życzeń to bardzo fajny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że koncert życzeń jest bardzo silną motywacją dla słabszych graczy, bo przecież jeżeli 'wygrają' to wybiorą 'swoją' mapę. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to miałem na myśli, rywalizacja zawsze działa cuda, każdy z nas myślę, że lubi rywalizować zwłaszcza o TOP 1 mapy, a tym bardziej o wybór kolejnej :P

 

 

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...