Gość Guest Napisano 25 Maja 2013 #38694 Napisano 25 Maja 2013 Mam takie pytanie do graczy na FFA czy bylibyście za tym aby wgrać ciągłość map ustalonych w kolejności przez Head-Admina żeby nie powtrzazały się w kółko te same 4 mapy bo zawsze ludzie wybierają to samo lub tez druga opcja aby zagrać ' Koncert Życzeń ' nie wiecie co to jest, już wyjaśniam - Koncert Życzeń polega na tym iż ta osoba która miała najwięcej fragów na danej mapie wybiera kolejną mapę na której będzie się grało - moim zdaniem ta opcja jest w sam raz bo gracz ktory będzie miał najwiekszą ilość fragów wybierze jakąś pożadną mape o której wszyscy zapomineli bo tak jak wspominalem na FFA grane sa tylko 4 mapy w kolko... Co o tym myślicie ?
LOVASSS Napisano 26 Maja 2013 #38765 Napisano 26 Maja 2013 Nie, nie są grane 4 mapy w kółko , jak gram to rzadko się powtarzają. Koncert życzeń to świetny pomysł , aby Gracz z najwiękoszą liczbą fragów , wybierał mapę. Ale wiesz jak to będzie, wybierze, a reszta graczy się zbulwersujje i wyjdzie. tzn , nie wszyscy , ale pewnie by tak było. Jednakże jestem , na tak .
Gość Guest Napisano 27 Maja 2013 #38958 Napisano 27 Maja 2013 koncert życzeń to też granie 4 tych samych map albo map które nie nadają się na 20 osób na serwie, na ffa właściwe jest głosowanie na mapy
Gość Guest Napisano 28 Maja 2013 #39144 Napisano 28 Maja 2013 Mapy w kolejności nie bardzo, bo to nie jest dobre rozwiązanie kiedy jest mało osób na serwerze Natomiast "koncert życzeń" to bardzo dobry pomysł Widywałem takie rozwiązanie na wielu dobrych serwerach i pomysł się dobrze sprawdzał, ale z tego co wiem, a nie napisałeś tego to osoba taka ma możliwość, że albo ona wybiera mapę albo wybiera głosowanie i wtedy każdy może wybrać mapę na następną rundę poprzez takie głosowanie jakie jest teraz na serwerze Wszystko zależy od tego kto miał najlepsze staty
Gość Guest Napisano 1 Czerwca 2013 #39951 Napisano 1 Czerwca 2013 Koncert życzeń fajna sprawa, zdarzało mi się to widywać. Mapę wybiera najlepszy gracz rundy, więc nie będzie raczej sytuacji, że zostaną wybrane mapy nieznane albo do bani. Wiem po sobie - brałbym eslowe + jakieś westwoody.
Gość Guest Napisano 1 Czerwca 2013 #39955 Napisano 1 Czerwca 2013 I większość graczy brałaby mapy eslowe. Czyli mapcykl zamknąłby się w kilku mapach 5 może 6. Wracamy więc do punktu wyjścia.
Gość Guest Napisano 4 Czerwca 2013 #40352 Napisano 4 Czerwca 2013 może i brałaby mapy eslowe, aczkolwiek mapy te cieszą się największą popularnością. inna kwestia jest taka, że nawet i taki gracz złapie ochotę na westwooda, czy coś tego pokroju (cbble, dust2_1337 czy tam long). z drugiej strony bardzo często wyścig o fragi budził multum wyzwisk na serwerze (tak z doświadczenia).
Gość Guest Napisano 4 Czerwca 2013 #40371 Napisano 4 Czerwca 2013 Rowniez zgodze sie z opinia innych, iz osoba, ktora wygra mape, wybiera next, jednak granie kilku map non stop jest nudne ;p Moze lepiej osoba, ktora wygra, wybiera bodaj 4 mapy do glosowania i z tych mapek ludzie wybieraja co chca grac? Jak mój przedmówca napisał, iz moze to sie wiązac z roznymi wyzwiskami, rowniez moze sie wiazac z ciekawa rywalizacja, co przyciaga na pewno dobrych graczy pomysl ogołem na +
Gość Guest Napisano 4 Czerwca 2013 #40408 Napisano 4 Czerwca 2013 Rowniez zgodze sie z opinia innych, iz osoba, ktora wygra mape, wybiera next, jednak granie kilku map non stop jest nudne ;p Moze lepiej osoba, ktora wygra, wybiera bodaj 4 mapy do glosowania i z tych mapek ludzie wybieraja co chca grac? Jak mój przedmówca napisał, iz moze to sie wiązac z roznymi wyzwiskami, rowniez moze sie wiazac z ciekawa rywalizacja, co przyciaga na pewno dobrych graczy pomysl ogołem na + ooo. całościowo, pomysł jest bardzo dobry, ale trzeba odnaleźć kompromis odnośnie wyboru map/wyboru map do głosowania/etc.
Gość Guest Napisano 4 Czerwca 2013 #40411 Napisano 4 Czerwca 2013 Jestem na nie. Skoro wybierają te mapki w kółko tzn że im się one bardzo podobają i chętniej na nich grają niż na innych tak więc mapki według kolejności nie wchodzą w gre ,lecz koncert życzeń to bardzo fajny pomysł.
Gość Guest Napisano 4 Czerwca 2013 #40413 Napisano 4 Czerwca 2013 Warto dodać, że koncert życzeń jest bardzo silną motywacją dla słabszych graczy, bo przecież jeżeli 'wygrają' to wybiorą 'swoją' mapę. : )
Gość Guest Napisano 5 Czerwca 2013 #40613 Napisano 5 Czerwca 2013 Dokładnie to miałem na myśli, rywalizacja zawsze działa cuda, każdy z nas myślę, że lubi rywalizować zwłaszcza o TOP 1 mapy, a tym bardziej o wybór kolejnej Pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Najaktywniejsi w tym temacie
1
1
Popularne Dni
4 Cze
5
27 Maj
2
28 Maj
2
1 Cze
2
Najaktywniejsi w tym temacie
Trik3r 1 post
LOVASSS 1 post
Popularne Dni
4 Cze 2013
5 posts
27 Maj 2013
2 posts
28 Maj 2013
2 posts
1 Cze 2013
2 posts