Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

Skarga Blade-nieznajomość regulaminu


astroe

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):12.42 dzisiaj

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Blade

 

Dowody:Nie potrzebne, przyznaje się że rzucałęm granaty przed 10s bo nie mam blokady(przy zakupie grenadiera(literka p) zmieniane są uprawnienia na blokadę 5s na he, zamiast na 10, więc wszystko według prawa jest okej:))

 

Świadkowie:Cały serwer, 4 adminów i Blade

 

Uzasadnienie:No więc słucham, gdzie jest napisane że nie można używać tak wcześnie granatów?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś grał granadierem to bym nic do tego nie miał, ale to podchodzi pod bugowanie klasy, bo skoro granadierm zruca w 5 sec. to morderca nie powinien rzucać przed 10sec a ty to zbugowałeś.

 

PS. mamie też sie tak wypłakujesz ze wszystkim jak tu na forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mamusie się nie musisz pytać, to że dbam byście chociaż znali regulamin(nie wiem czy którekolwiek z Was go czytało) nie oznacza że jestem płaczkiem.

 

 

 

Drugie pytanie, dlaczego nie zbanowałeś admina który robił tak samo jak ja na klasie zeus:?

 

 

 

Nie kupiłym grenadiera gdyby nie to że ma te mozliwość że daje innym klasom jak i vipowi mozliwosc szybszego rzucania granatów(przy okazji pragne przypomniec ze grenadier nie dziala dalej).

 

 

 

Plugin do blokowania granatów jest tak stworzony, by osoby mające literke p w uprawnieniach mialy korzystac z tejże możliwości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sunny ja w pierwszym poście się przyznalem, więc nie potrzebne dowody. Ja pytam dlaczego admin pisze sobie regulamin, albo inaczej, dlaczego ja mam się domyślać czego admin oczekuje, w tym wypadku ze nie wolno rzucać granatów. Po to kupiłem premke żeby moc rzucać szybciej, tak są ustawione pluginy od pół roku i nikomu to nie przeszkadzało, teraz nagle nań za granaty przed 10s...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się stało z regulaminem (?) ale teraz jest cuś takiego:

 

"19. W razie przewinień nieuwzględnionych regulaminem, kara przyznawana jest wedle uznania Admina i adekwatna do popełnionego czynu."

 

Sam normalnie bym za to zbanował bo świeżo dowiaduję się o jakimś 5 sec zamiast 10.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...