Skocz do zawartości
Gość

kicki/bany za niedozwolone bronie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam.

 

 

 

Chciałbym poruszyć temat regulaminu serwera, a dokładnie zakazu używania zakazanych broni, czyli autokampy i tarczy. Uważam, że pisanie ostrzeżeń na @@ i późniejsze kickowanie i banowanie za ignorowanie ostrzeżeń mija się z celem.

 

W związku z powyższym proponuję, aby na serwerze po prostu wyłączyć możliwość zakupu ww. broni. Admini mają wyłączony dostęp do części wyłączania broni w amxmodmenu, co jest w pełni zrozumiałe :)

 

 

 

Proszę o wyrażanie opinii i jeśli będziecie na "tak", to H@ podejmą odpowiednie kroki w celu zrealizowania propozycji :D

 

 

 

pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wgralem do tego plugin, ale widze ze nie dziala. Poczytam inne tematy i postaram sie to jak najszybciej zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Co więcej zablokowałem te bronie poprzez amxmodmenu. Odpowiedni plik konfiguracyjny jest w konfiguracji serwera. Czemu nie działa pojęcia nie mam. Szukamy rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Ja oczywiście jestem za :)

 

Pisanie i banowanie jest bez sensu, po prostu wyłączyć i będzie wszystko w porządku :)

 

 

 

 

 

 

popieram : d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Właśnie dlatego proponuje w ogóle wyłączyć, bo który gracz zanim wejdzie pograć na serwie przeczyta regulamin gry na forum. Przynajmniej będzie spokój na serwie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Baku niewiedza nikogo nie zwalnia z trzymania się litery prawa. To żaden argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

wiem o tym, ale jeśli jest taka możliwość to czemu jej nie wprowadzić. Po co się użerać i tracić nerwy na graczy którzy ignorują ostrzeżenia, później banować na X h, skoro mogą grać cały czas. O ile uda się wyłączyć kupowanie broni.

 

Żaden gracz nie czyta regulaminu serwera przed grą na serwerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem za tym,bardziej że gracze kiedy są oszczegani mówią to czemu nie zablokujecie tak żeby nie można było kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Również jestem za tym aby te bronie których nie wolno kupować były zablokowane gdyż bezsensu są banowani gracze nie znający regulaminu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...