Skocz do zawartości
Gość

Spray multi-head.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

 

 

Jeśli znudziły wam się standardowe spray'e w cs, to polecam zmienić na coś nowego i jak dotąd niespotykanego :lol:

 

 

 

2013042800001y.jpg

 

 

 

aby mieć taki oryginalny spray podczas gry w cs, wystarczy wkleić (zastępując istniejący) plik tempdecal.wad do folderu cs:

 

 

 

C:\Program Files\Steam\steamapps\nazwa_konta\counter-strike\cstrike_polish

 

 

 

link do pobrania spray'u:

 

 

 

http://speedy.sh/EMvw9/tempdecal.wad

 

 

 

pozdro :exclamation:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już mogłem zaszpanować sprayem na serwerze :D

 

Jak mógłbyś, zrób mi spray. Podobny do mojej sygnaturki, albo identyczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właściwie któryś z grafików mógłby zrobić taki ładny, porządny spray multi-head , wiecie napis multi-head zapraszamy i jeszcze jakieś duperele dodać.Taki żeby każdy mógł sobie go dodać jako spray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Toxic, tylko wiesz, że jak się zrobi spray to na forum będzie "super", a w cs'ie "kiepskiej jakości". Bo to Half-Life Logo Creator zmienia jakość na słabszą, ale można spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


niestety im więcej pixeli na .jpg tym mniejszy obrazek będzie po przekonwertowaniu na spray do cs. a jeśli .jpg będzie duży i średniej jakości to po przekonwertowaniu będzie duży spray, ale z bliska będzie można policzyć pixele na spray'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Baku.. Ale jak już chciałbyś jakiś fajny spray zrobić, to naprawdę się postaraj. Bo to takie typowo "paintowe". Wystarczy sobie samemu zrobić jaki się chce i do HL logo creator. Nie rozumiem tego całego zachwytu :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...