Skocz do zawartości
Gość

Biznes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym się zapytać czy to normalne i powszechnie przez was akceptowanie żeby admin na waszym serwerze,używał uprawienień do własnych interesów?

 

 

 

W tym wypadku,chodzi tutaj o admina Claudie. Wszedłem pod nickiem jak w/w i zostałem zbanowany. Nie grałem wcześniej na tym serwerze, a ksywę miałem od imienia dziewczyny.

 

 

 

Po pierwsze, Claudia to nie superorginalna ksywa, więc każdego dnia ktoś może wejść na tym nicku.

 

 

 

Po drugie,nie rozumiem czemu jeżeli admin Claudia [był na serwerze pod fakenickiem,nie pod nickiem Claudia] to nie zwrócił mi tylko uwagi na to,że jej osoba jest znana pod tą ksywą na tym serwerze i żebym zmienił.

 

 

 

Nie widzialbym problemu, a tak problem jest bo dostaje jakiś ban [fakt,żę na krótki okres] - ale który w tej sytuacji jest dla mnie problemem,bo uniemożliwa mi grę.

 

 

 

Dlatego, stawiam pytanie. Czy to u was normalne i akceptowane,że admin Claudia banuję ludzi dla własnego interesu.

 

 

 

Sorki,ale uważam ze admin jest dla GRACZY. A nie odwrotnie i to adminowi powinno zależeć,żeby chociazby napisać "sorki zmien nick'. Już nie mówiąc o tym,że ma w swoim 'aparacie władzy' takie rzeczy jak komende do zmiany nicku..

 

 

 

Mam nadzieję,że w/w admin przemyśli sprawe i nastepnym razem nie bedzie blokować mozliwosci gry różnym zawodniką,tylko dlatego że jej coś nie pasuję. Bo wkońcu admin powinien pomagać i starać się robić dobre środowisko gry dla graczy, a nie dla własnego biznesu.

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...