Skocz do zawartości
Gość Guest

Sanitariusz.

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa sama w sobie jest zbyt przesadona. 1/7 wchodzi praktycznie zawsze. tyle apteczek ze można na 20lvl zabrać około 600hp a on dalej stoi. nerf dla klasy by się przydał.;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wchodzi zawsze 1/7.. Przecież jest to klasa premium... Popatrz na czolgiste - dodasz dużo hp i jest nie do zabicia. Kapitan - dużo wytrzymałości również ciężko go zabić...

 

Więc nie płaczcie, bo wam ciągle się coś nie podoba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jezu ludzie przecież to klasa premium.. Tak ma 1/7 ale ile z tego wejdzie przy niskiej int? Sam zacząłem grać tą klasą i nie widze potrzeby czegokolwiek zmieniania. Ludzie płacą za premke po to żeby grać lepszą klasą niż te zwykłe, więc chyba normalne, że musi sie lekko wywyższać. Ciąle jest płacz o premki, 3 ninje latają, płacz zeby osłabić ninje, 3 czolgistów znowu płacz żeby osłabić klase. Powtórze to są klasy premium i nic nie musi być zmieniane, bo ludzie za to płacą .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a dlatego 2 temat poniewaz klasa zostala bez zmian. "okazja resetu" juz byla jedak nadal musicie nad klasa popracowac. ja bym zostawil 1/7 ale zabral apteczki i dal perk apteczke - raz na runde moze sie uleczyc calkowicie. a nie ze stanie gosc na srodku placu i umiejetnie rzucajac apteczki moze wytrzymac kilkuosobowy atak.

 

 

 

//proponuje rownierz zabrac jej przebranie wroga - juz co 2 klasa ma to przebranie , przesada?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie to jest non sens. Jak to napisałem w poprzednim temacie płacz się zaczął jak ktoś już ogarnął tą klasę. To jest klasa PREMIUM ! Ona musi być mocniejsza od zwykłych ! Podobnie jest z czołgistą-full kondycja i nie do zabicia a jeśli dorwie betonowe ciało to już w ogóle. Ninja-full kondycja też kosa a dorwie jakieś buty bądź moduł to masakra. Sanitariusz co on ma apteczki których jakość i szybkość leczenia zależy od inteligencji owszem dorwie perk bezlik ammo czy weterana to jest rzeź. Nie powinno się jej osłabiać, jak będzie to wnoszę o osłabienie tych klas które wymieniłem ;) nie no świry ale nie przesadzajmy, mogę być za tym by tylko zabrać owej klasie tylko jakość i szybkość leczenia z apteczek zależnych od inteligencji. Pozdrawiam ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dla mnie to jest non sens. Jak to napisałem w poprzednim temacie płacz się zaczął jak ktoś już ogarnął tą klasę. To jest klasa PREMIUM ! Ona musi być mocniejsza od zwykłych ! Podobnie jest z czołgistą-full kondycja i nie do zabicia a jeśli dorwie betonowe ciało to już w ogóle. Ninja-full kondycja też kosa a dorwie jakieś buty bądź moduł to masakra. Sanitariusz co on ma apteczki których jakość i szybkość leczenia zależy od inteligencji owszem dorwie perk bezlik ammo czy weterana to jest rzeź. Nie powinno się jej osłabiać, jak będzie to wnoszę o osłabienie tych klas które wymieniłem ;) nie no świry ale nie przesadzajmy, mogę być za tym by tylko zabrać owej klasie tylko jakość i szybkość leczenia z apteczek zależnych od inteligencji. Pozdrawiam ;)

 

 

http://multi-head.pl/index.php?/topic/77952-klasa-sanitariusz/

 

 

 

To już zostało postanowione, tylko bydlak o tym zapomniał :)

 

 

 

Teraz klasa ma 1/9 i 4 apteczki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...