Skocz do zawartości
Cooke

Podanko :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Cooke <3

Wiek: 15 :/

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem styczność z posadą administratora na różnych serwerach w cs 1.6 ale także w cs go :D

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5,6/10 :P

Staż w CS-sie: Spory. :)

Steam / NonSteam: Steam :3

Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym po prostu pomóc w zwalczaniu cheaterów którzy utrudniają nam grę.. :) Także chciałbym pomóc wprowadzać kulturę której  czasami brakuje.. :D 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: To zależy, w weekendy oczywiście większa obecność na serwerze. :D W tygodniu niestety szkoła, nauka i czas gry jest krótszy.. :/

Kontakt: Gg, steam, forum :P

 

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Cooke%20%3C3/80.72.34.124:27034/

 

 

Pozdrawiam Cooke <3

 

Proszę o przeniesienie postu do cod 800 lvl, z góry thx :DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

gdzie mam napisac nowy temat bo nie widze tego bo chce sie odwolac od bana perma za reklame wchodze na serwer wciskam /klasa 4 potem 3 i zaraz ban reklama

 

 

Odwołanie od banów w tym dziale: http://multi-head.pl/index.php?/forum/88-odwo%C5%82anie-od-bana/

 

 

 

 

 

Jestem na Tak.

 

+Komunikatywny.

 

+Zgłasza na u@.

 

+Amxx

 

+Steam

 

-Wiek może jest minusem. Lecz grasz już z nami od pewnego czasu, wiec zdołaliśmy cię poznać. Dlatego uważam że warto dać ci szansę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


* wiek +/-    ale myślę tak samo jak sobek up,

 

* aktywny na tyle ile da radę znaleźć chwile wolnego czasu +/-,

 

* komunikatywny +,

 

* zgłasza na u@ +,

 

* steam +,

 

* amx +,

 

 

 

 

 

Myślę że można było by dać mu szanse, przynajmniej na okres próbny np. 2 tygodni i po tym czasie zobaczyć czy naprawdę było warto. Nie ma, co go spisywać od razu na straty, z paru nieszczególnych minusów. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...