Skocz do zawartości
Gość

Vip

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie chodzi mi, o to by usunąć modele VIPA, nie wiem jak wam, ale np. mi przeszkadza, bo wyleci Ci gościu a tu np. CT a wygląda jak TT. Nie wiem, czy mnie zrozumiecie. :P Nie wiem, czy ja tylko mam taki problem, czy ktoś jeszcze może. Możliwe, że nie które Steamy mogą widzeć inaczej Vipa ? :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No poważnie, zobaczysz jak zrobię SS. Bez powodu bym tego nie napisał. :P Dlatego też, pytam czy ktoś jeszcze ma taki problem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie mam takiego czegos ale nie chciałbym zeby na FFA byly sprzedawane vipy,bo gralem na servie,na ktorym bylo wiecej vipow niz normalnych graczy zejb..i serv przez to bo polowa ludzi po pierwszej rundzie awp juz miala,no nie dalo sie grac normalnie dlatego przeszedlem na Multi-Head z czego sie ciesze zajebista siec !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak właśnie mają ten jeden rodzaj (vipovy), ale chyba nie każdy widzi ten model ? Sam już nie wiem, ale wydaje mi sie, że coś jest nie tak. Mianowicie, chyba nie za każdym razem widać. Raz jest raz nie ma. I chyba tak jak napisałem wyżej. Nie każdy widzi. :) CZekam na dalsze wypowiedzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...