Skocz do zawartości

Skarga na Szoku


Salezian44

Rekomendowane odpowiedzi

Na załączonym obrazku mina była położona dokładnie w przejsciu... Nie można ominąć, nie da się przeskoczyć...

 

mronbfbnqjk6_t.jpg

 

 

 

Na tym obrazku mina była podłożona pod samym wyjściem z domku... Nie do ominięcia, nie do przeskoczenia...

 

nx4k67qe1wvk_t.jpg

 

 

 

 

 

Poza tym dostałeś tylko 5min... A gdy zapytałem "Czy chcesz dostać bana za miny, czy je przestawisz?" odpowiedziałeś "Dawaj bana" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale "głupi" to też gracze grający na serwerach :)

 

 

 

NA pierwszym obrazku jak masz miny 2 położone w przejściu jedną z przodu trochę a drugą trochę z tyłu, to nie jest do przeskoczenia w żaden sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli były w tych drzwiach albo przed samiutkimi drzwiami to ban jak najbardziej słuszny.

 

 

 

8.1. Zakaz stawiania min W pomieszczeniach gdzie są hosty, przed wejściami do tych pomieszczeń. W bliskiej odległości od drzwi,schodów bądź okien i w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szoku w nawiązaniu do Twojej ostatniej wypowiedzi: W takiej sytuacji min nie można nigdzie stawiać, bo "głupi" wpadnie w każdą. A czy miny nie są po to żeby w nie wpadać? Czy to może ozdoba serwera?

 

Salezian , ban na pięć minut. Wstydź się, więcej czasu spędziłeś na forum przy okazji tego wątku :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8. Miny - nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie.

 

Jeszcze raz Wilku i zobacz zdjecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ doskonale zrozumiałem, skoro głupi może wpaść to znaczy, że tam stawiać nie można. A może jakiś ukryty sens jest tej wypowiedzi? Może między wierszami nie widzę. Szoku czytanie ze zrozumieniem opanowałem jak skakałeś jeszcze z dywanu na podłogę a na chleb wołałeś "beb".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ale kur** tam nie można stawiać min i koniec... jest to wejście, przejście :) nie da się przeskoczyć w środku :/ uważam temat za zamknięty bez żadnych "-" dla mnie... Ban był poprawnie dany... a niedługo będzie regulamin dokładniejszy który sam napisałem, i są tam zdjęcia i zaznaczone gdzie min nie stawiamy i będzie koniec tematu

 


 

A wgl :) temat jest "Skarga na Szoku" o ile wiem jest oddzielny dział na takie tematy... Jak skarga to skarga, szkoda że nieudana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szoku regulamin jest dokładnie napisany a skarga jest nie słuszna bo i tak jedna z min była postawiona tam gdzie nie wolno. A co do min kiedy przestaniecie wyznawać zasadę że nie można ich stawiać gdzie nie można ich przeskoczyć k...a gdzie jest tak napisane?? Są napisane wyrznie i dokładne miejsca, jeżeli macie jakieś wątpliwość co do miejsc piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...