Skocz do zawartości

prosze o UB


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

27.03.2013 mapa jail_maincraft godzina 15.10. dostałem bana za jednego FK na pól godziny a inny gracz, który był w cs zabił 3 graczy z tt i nic nie dostał. może potwierdzin Taki lou robi szou. po czym wszedlem, poniewaz mi się samo IP zmienia przez przypadek i dostałem bana słusznie od klaQsona. móglbym prosic o UB za moją pomyłke która więcej się nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

zacznę od tego że to ty zrobiłeś cały Fk dostałeś bana 30 min i wszedłeś na serwer na aktywnym czyli perm sytuacja powtarza się gdy wchodzisz na serwer z zmienionymi nickami bardzo wulgarnymi obrażałeś mnie i relopa tutaj dowód w formie ss : http://speedy.sh/DBHbQ/Bez-tytulu.jpg dzisiaj znów dostałeś bana za aktyw więc nie ma o czym gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

nie rób z nas debili nikt nie miał w tamtym momencie powodu a to obrażanie było w tym samym momencie co lam dostał bana i mb więc można wykluczyć zbieg okoliczności, sam dzisiaj mówiłeś że jesteś jego przyjacielem więc teraz będziesz go wielce bronił ale to raczej nic nie pomoże :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

hahaha ale czemu mówisz ze to ja podszywałem się pod inne nicki. bez przesady aż taki głupi to nie jestem. może więcej osób Cie nie lubi. więc nie zwalaj winy na mnie. a jesli dales mi tego bana na 30 min i przez przypadek wszedlem na ten serwer na aktywnym to prosze teraz o odwołanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

2 raz powtarzam ze mnie debila nie zrobisz swoje wiem i też wiem że to ty z tymi nickami nikt inny nie miał powodu tylko ty w tym momencie miałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Klaqson prosze Cie nie oczerniaj mnie. jak bym nie miał co robić i wymyśłać na was wyzwiska. możę to ktoś specjalnie zrobił, ktoś co też za tobą nie przepada. nie wiem to napewno nie ja. Ja napisałęm tutaj by dostać UB za moją pomyłke w wybraniu złego serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Wszedłeś ma serwer przez przypadek 2 razy na aktywnym? Dziwny przypadek. Poza tym nie zmienia się tak nagle IP, chyba że to kolejny przypadek? Skarga odrzucona + ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...