Skocz do zawartości
kla^AsS> (Czarny)

Skarga Sneeq

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):08.01.2016 20:05

 

Nick admina/gracza, który zawinił:

 

Dowody: Hltv nie nagrywało- brak

 

Świadkowie: Wanderinhio, Vizorovsky, zakrecony, gustaw i  reszta graczy która grała

 

Uzasadnienie: A więc wchodzę sobie do ct (mam mikro, mutacje, wcześniej w ct nie byłem) i patrze i admin SneeQ(czy coś takiego) wyrzuca mnie z ct bez żadnego powodu, po czym  wchodzą inni gracze i sobie siedzą w ct ja sie go pytam, o co chodzi, to nie odpowiada, pewnie to były jego koledzy.....Widzę, że tutaj są równi i równiejsi więc przepraszam cie Sneeq, ale dla każdego chyba należy się szansa...Nie pozdrawiam, ujowy admin 0/10.

 

Ps. Piszę tą skarge tutaj, ponieważ dział skarg nie działa(napisałem tam i nic nie ma) proszę o przeniesienie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Owszem masz mutacje i dobrze w miarę dobrze prowadzisz dlatego wtedy przerzuciłem cię spowrotem, już z nim gadałem myślał że nie masz mikra i dlatego cię przerzucił, myślę że się dogadacie i przeprosicie na pw.

 

 

 

Ps. O takie duperele skargę pisać?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i dobrze, nie mógł się zapytać czy mam mikrofon, albo poczekać, aż ktoś inny się zapyta..

 

Może i duperele, ale jak myśli, że ma admina to bedzie wyrzucał ludzi nieznanych(nowy gracz już by tutaj nie wszedł....) i wprowadzał swoich koleszków.....

 

A ty zakrecony jeszcze sie cackasz z takimi adminami, gdzie masz ich w uj sporo...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O takie duperele skargę pisać?

 

Może i duperele, ale tu chodzi o zasady

 

Praktycznie nowy gracz wchodzi na serwer ogarnia troche a tu bum jakiś admin go wyrzucił i dał do ct swojego koleszke...I co taki gracz robi ? Usuwa ip i nigdy nie wchodzi więcej....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wezcie sie może pobijcie jeszcze na skype czy co bo widze że nieźle sie dzieje XDDD

 

 

 

Wlatuje moj swiezutki edit bo zapomnialem dopisac takie spory rozwiazujcie sobie na privie ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Owszem przeniosłem Cię bo myślałem że nie masz mikrofonu. Jeżeli masz to przepraszam. Na pw nie widziałem żadnego pytania bo rozmawiałem z innymi adminami o graczu bez mutacji który ogarnia w CT i mówiłem im że on może być bo ogarnia lepiej niż nie jeden typek z mutacją. 

P.S. Mój nick nie wygląda tak jak napisałeś i nie ma takiego admina więc skarga powinna byc wywalona do kosza 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myśle że wyjaśnione.

 

Ostrzeżeń żadnych nie będzie no bo za co?

 

Zdarza się kurde.

 

 

Następnym razem polecam rozmowe na pw.

 

Admin Cię tylko przeniósł no :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...