Skocz do zawartości
Gość

Pluginy na serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Uważam że temat jest bardzo mądry i przydało by się parę pluginów i na cod mod. A tak apropo zmiany tematu patrzę jak rozwija się nasza serwerownia i jestem dumny oby tak dalej panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Według mnie server już jest zrobiony w 100 % , nie są mu potrzebne narazie żadne pluginy i konfiguracje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mam dziwne wrażenie ze plugin od obstawiania na graczy źle działa. Gdy klikam postaw wszystko, to nie mogę wybrać osoby gdyż znika menu wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Stop na start rundy tak około 5s aby można było sobie wszystko zakupić. Sądzę, że ze znalezieniem pluginu problemu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dokładnie tak :). Ale 5 sekund to zdecydowanie za dużo. Dla mnie freezetime jest bardzo irytujący i wolę bez.

 

 

 

//edit

 

 

 

Proponuję zainstalowanie pluginu amx_ip. Pozwala poprzez wpisanie komendy w konsolę sprawdzenie IP osoby, która oszukuje. Oszczędzi to czas na wyszukiwanie IP w logach serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Plugin który umożliwia dokończenie rundy mimo zakończenia czasu mapy.

 

 

 

 

 

 

Blokowanie graczom rozmowy przez mic i say/teamsay

 

 

 

 

Plugin pozwala sprawdzać IP graczy.Wyświetla na bieżąco IP oraz STEAM id graczy którzy się połączyli oraz rozłączyli.

 

 

 

 

High Ping kicker

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Plugin jest zbugowany, raz działa a raz nie. Ale nie przeszkadza w grze.

 

2. Nie mam zdania

 

3. Już proponowałem, jestem za.

 

4. Póki serwer się rozwija Aquax pisał, żeby nie wstawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Siemano, powiem Wam wszyskim że pluginy typu "bron na plecach" czy "dzwiek przy zabiciu" jak kolega napisal to sa nie potrzebne, sadze tak bo po co zawalac serwer pluginami ktore sa tak naprawde nie potrzebne i do niczego sie nie przydadza tylko beda zamulac serwer. Proponuje pluginy ktore sa przydatne typu "admin widzi wszystko na say'u nawet jesli nie zyje" wiec ode mnie tyle, Cons proponuje wrzucic ten plugin zeby admin widzial wszystko co pisza gracze na say'u nawet jak nie zyje ;)

 


 

Proponuje wrzucic jeszcze BF2 MOd, ja osobiscie bardzo lubie ten mod i mysle ze fajnie by bylo gdyby byl na serwerze :) odznaki, medale, rangi itp. wiecie o co chodzi :) Cons rozwaz te moje dwie propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

"Cons proponuje wrzucic ten plugin zeby admin widzial wszystko co pisza gracze na say'u nawet jak nie zyje Oczko" A co do Bf2 mod to raczej spasujemy bo tam i za odznaki np: szybciej się biega jest się mało widzialnym na nożu itd itd więc z modem BF2 pass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...