Skocz do zawartości

Odwołanie od Bana


AWKNRS

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: conatoczupaczups

 

Godzina, data zdarzenia: Tu jest właśnie problem, w konsoli nie pisze. W uzasadnieniu wszystko opiszę.

 

Mapa: De_Dust2

 

STEAM_ID / IP: Your SteamID : ' STEAM_0 : 4 : 200456689 ' [AMXBans] Your IP : ' 91.145.185.190 '

 

Uzasadnienie: Więc tak, dosyć spory okres czasu nie mieszkałem w rodzinnym domu, po powrocie chciałem po prostu

zagrać w CS'a na waszej serwerowni, dokładnie chodzi o serwer DD2+DM. Mam młodszego brata, który

dostał perma na tym serwerze, powodem jest "czitowanie" . Sam nie wiem czy to prawda czy nie, gdyż nie 

zostały zrobione SS'y a młody się wypiera. Leci w waszą strone ode mnie prośba o UnBana, gdyż po prostu chcę

pograć z ziomkami na tym serwerze. Dla pewności możecie mnie sprawdzać co jakiś czas, młody już nie ma dostępu

do mego kompa .Co do godziny i daty zdarzenia, młody nie pamięta, ale myślę że z tym nie będzie problemu. 

 

Proszę o wyrozumiałość i pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana dostałeś 13.03 , a masz 48 godzin na odwołanie. Podziękuj bratu:

 

- Jeśli wina brata to mógł Ci powiedzieć o banie byś miał czas się odwołać

 

- jeśli czitował - to nie odbanujemy czitera

 

- jeśli czitował - sprawa i tak jest przedawniona

 

- ip się zgadza z forum jak i z amx bansem .

 

 

 

Wszystkie dane są przeciwko Tobie- więc niestety nie mogę dać UB. Jedynie co możesz zrobić 100 reklam dla siebi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...