Skocz do zawartości
bugaj.

Skarga BeZzi

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):07.01.2016 20:10

 

Nick admina/gracza, który zawinił: BeZzi i ak47

 

Dowody: http://www32.zippyshare.com/v/n4zF4JVQ/file.html- screeny z konsoli

 

Świadkowie: wszyscy co wtedy grali

 

Uzasadnienie: Gram sobie Amadeuszem ( inteligencja + dmg ) do tego jeszcze platyny więc wystarczyło mi że kogoś trafiłem to padał od razu... zmienia sie mapa i nagle gracz ak47 zaczyna mnie wyzywać na co admin BeZzi nie zwraca uwagi. Zaczęła się krótka spina z ak47 po czym dostaje bana za obraze gracza. Gdzie sens i logika ?? Ktoś mi to wytłumaczy ??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bylam obecna przy tej sytuacji. Sama zrobilam screeny temu, co napisal bugaj. Potem zaczal nam pisac na u@, ze to ak47 go najpierw obrazil. Szukalam w konsoli i niestety, ale nie widzialam tam zadnej obrazy ze strony gracza ak47.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wierzę w administrację tej serwerowni xDDDDDDDDDD

 

W mojej skardze są screeny jak ak47 napisał mi: bugaj ty szmato pierdolona. na co ja odpisalem: ??

 

 

 

A co do Ciebie Bezi... wkleiłeś jeden ss wyjęty ze środka rozmowy ;) Pozdro mordo ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na przyszłość radze ugryźć się w język, i napisać o co chodzi na u@ . 

 

 

 

EDIT: Czy nie pisałem, że nie widziałem całej tej rozmowy ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drogi kolego myślisz, że jak wchodząc na serwer widzę tą całą rozmowe ? Dostałeś bana za to, że komuś ( nie wiedziałem komu ) napisałeś to co napisałeś. Moim zdaniem Ty i Twój "kolega" ak47 powinniście dostać bana za taką rozmowe na serwerze . To, że mu sie upiekło ( BO TEGO NIE WIDZIAŁEM) to nie znaczy, że musisz go naśladować . Bo takie zachowanie na serwerze będzie ZAWSZE nagradzene banem. Więc nierozumiem skąd ta skarga. POZDRAWIAM

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drogi graczu to już 2 twój ban za kulturę. Ban jak najbardziej słuszny powinieneś wiedzieć ze brak kultury na tym serwerze jest nagradzany banem. Sytuacji kiedy sam zostałeś obrażony wystarczyło zgłosić od razu na u@ "ak47 obraza" i takowy gracz odpoczął by przynajmniej 30 min za takie słowa. Pamiętaj jeśli ktoś cie obraża bądź prowokuje (łamie regulamin) nie zwalnia cie to z jego przestrzegania.

 

 

 

Kolejna bezpodstawna skarga na @ proponuje wprowadzić pkt. w regulaminie ze bezpodstawne skargi będą dodatkowo nagradzane na forum. Zmniejszy to stracony czas na 

 

 

 

 

Zapraszam admina @@BeZi do wypowiedzi i przedstawienia dowodów :)

 

 

gdzie pewnie każdy z miła chęcią spożytkował ten czas na coś bardziej twórczego niż odrzucanie bezpodstawnych oskarżeń.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako admini my nie banujemy was BO TAK NAM SIE CHCE, od tego jest regulamin, który my mamy przestrzegać i wy jako gracze . 

 

 

 

2. Nie obrażamy innych graczy oraz ich rodziny. (Ban od 30 minut do tygodnia w zależności obrazy)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga zostaje zamknięta.

 

 

Jesteście wszyscy tak samo dorośli i zacofani rozwojowo!

 

Naprawde mam już dość czytania takich żali o :mg:

 

Admin nie ma obowiązku czytać say i na niego reagować!

 

 

O Waszym zacofaniu świadczy fakt, że żaden z Was nie potrafił zgłosić tego na u@ tylko brnął w to dalej.

 

 

Ciekawe jak długo jeszcze administracja w ogóle takie skargi będzie tolerować!

 

 

 

 

 

 

SAMI SOBIE WINNI JESTEŚCIE A POTEM LZY TUTAJ WYLEWACIE!

 

A WYLEWAJCIE A BANY NIECH WYGASAJĄ DŁUGO I POWOLI -.-

 

 

 

 

 

 

Może rozwiązałbym te sytuacje inaczej, ale dzięki komuś kto ma w dupie moja robotę i usuwa/wyłącza pluginy które pomagają w rozstrzyganiu takich kwestii mam na Wasze bany jednym słowem WYLANE!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...