Skocz do zawartości

Znowu Laguje, ban na 30 minutek


astroe

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Znowu Laguje;/

 

Godzina, data zdarzenia:19.27

 

Mapa:de_dust2

 

STEAM_ID / IP:STEAM_0:0:71118603

 

Uzasadnienie:Dostałem bana z poziomu serwera, ban dedykowany.

 

 

 

 

 

Czekam o co biega.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedlem do konsoli sprawdzić jak sie zachowujesz na serwie bo doszly mnie dziwne sluchy a jak bym wszedl na steama to bys mnie widzial i sie uciszyl

 

http://scr.hu/34tv/1h7vk

 

ban na 30 min sluszny za takie cus :P

 

nastepnym razem jak zauwaze ze obrazasz zrobie screena z konsoli wejde na steama i bedac  na serwie cie zbanuje za obrazy/kulture

 

rozumiem że denerwujesz się ze ktoś ci duzo zabiera z dmg ale od k*rw wyzywac sie nie bedziemy takie cos tolerowane nie bedzie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujące że ktoś Ci powiedział :D

 

 

 

Masz teraz chyba 10 adminów do dyspozycji(jakby to oni widzieli moje ciagłe wulgaryzmy to bez problemu zrobili by ssa i dali bana, dowody są to i ban słuszny),  z większością żyję w zgodzie, ba, co do niektórych to mam wrażenie że lubią mnie bardziej niż Ciebie.

 

 

 

Od momentu aż wróciłeś jako admin i awansowałeś do roli opiekuna(swoją drogą brawo aquax, opiekuna dostaje gość z wpisem na blacklisted(patrzcie profil steam), który wraca na serwer po tym jak zostały mu odebrane uprawnienia za nadużywanie admina i wywyższanie się ponad graczy, widać ranga donator robi swoje i tak dochodzi się tutaj do szybkiego sukcesu), stałeś się nieznośny, wywyższasz się, cytując klasyka srasz wyżej niż dupę podnosisz mimo że nic dobrego dla serwera nie robisz, a przynajmniej tego nie widać.

 

 

 

Pluginy :

 

 

 

Ten od pingu który został usunięty przez aquaxa bo czyścił serwer totalnie, zamiast 32 graczy widzielismy 18 bo ping kickowal za kazdy podskok do pingu 95(później 115)

 

 

 

Regulaminowy: za każdym razem po każdej mapie trzeba bylo go akceptować, w pluginie nie było polskich znaków, ani całego regulaminu

 

 

 

Nie zwracasz uwagi na bugi serwera:

 

Jak napisałem Ci że po podłożeniu paki wybucha ona w drugiej rundzie jeśli umrze ostatni ct/tt powiedziałeś że nie masz czasu na takie problemy, bo ludzie czekają na unbana...

 

 

 

 

 

Fajnie że się interesujesz ubt, ale jedno nie może być przed drugim, ranga opiekuna i zarządzanie serwerem(ktory przynosi przecież zyski od sporego czasu, aquax nie powie tego wprost, ale po ilości zeusów, vipów, aniołów, archaniołów można samemu to wywnioskować) jest chyba ważniejsze od ubt...

 

 

 

Problem ze zbugowaną paczką trwał ponad tydzień zanim znalazłeś moment...

 

wystarczyło przecież 30s by napisać do kogoś z ops/s@, jak nie masz czasu to oni to by zrobili za Ciebie.

 

 

 

Zawalone autoinfo

 

 

 

Jak można do adversiments dać

 

Hej tutaj master gonzo I'm Gonzo...

 

 

 

 

 

Ile masz lat człowieku?

 

 

 

 

 

Co do serwera.

 

 

 

Poczytaj sobie całą rozmowe, ze squnem sie znam z coda 400, raczej do serca wszystkiego nie bierzemy, no ale nie wiem, widać u kogoś konkretny ból dupy skoro aż tak CI zależy żeby mnie udupić :)

 

 

 

Znajdź sobie dziewczynę, przyłóż się do szkoły i lekcji, ale mnie daj spokój, może przegiąłem, ale regulamin znam, nie musisz mi go przypominać, ani pisać żę będziesz miał na mnie oko.

 

 

 

ps popatrz tam, nikt tego nie przyjął źle:)

 

 

 

Jeden gość się zaśmiał, sqn odmówił zakupienia premki chyba się nie obrazlili:)

 

 

 

I pożytek dla sieci bo tutaj by miał premkę i tam by miał premkę

 

 

 

 

2. Zakaz nadmiernego przeklinania. (Ban 5-30 minut)

 

 

 

Z bogiem

 

 

 

Znowu Laguje:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze na serwer są wgrywane pluginy co o tym mi nie wiadomo pluginy z pingiem co kickowało duzo osob został przeze mnie usuniety jak i reszta pluginow

 

nwm czemu Ty sie tak do mnie przyczepiłeś ja chce jak najlepiej dzieki mnie jest codziennie pelny serwer a Tylko tobie sie cos nie podoba jak zawsze rządzisz sie spamujesz steama z jakimis rozkazami co mam zrobić te posty na forum po co to jak byleś OP mogłeś zmieniać klase zeus i inne lecz wszystko ci w nich pasowalo jak i kazdemu lecz od kiedy ja jestem OP spamiesz postami i tekstami i zmienienie wszystkich klas jedna ci sie nie podoba druga tez za chwilę nastepna no człowieku rozumiem że chcesz pomóc ale bez przesady

 

 

 

 

 

PS tak dla wiadomosci  Dziewczyny nie potrzebuje mam ważniejsze sprawy  studiuje w College-u uczę się pracuję Tylko w Anglii inaczej to wygląda żeby tego sie przekonać musiałbyś sam pożyć troche jak ja za granicą poświęcam Serwerze Forum jak najdłużej lecz nie zaniedbuje swoich obowiązków nie znasz mnie tylko co z serwera a nie z życia prywatnego więc nie życzę sobię jaki kolwiek opin na mój temat

 

zajmij się swoim życiem a nie interesuj się czyimś :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie:) Jak byłem opiekunem klasy były wgrane, o zeusa był już wtedy płacz że za mocny, był zmieniany niejednokrotnie,  możesz spytać mentora, możesz spytać EvO, tak samo z grenadierem.

 

 

 

Serwer był wtedy puszczony na dobrą sprawę w fazie beta,  w okresie gdy byłem op zrobiłem tyle ile mogłem, starałem się puszczać coś nowego na serwer, teraz jedyne z czym się spotykam to krytyka z Twojej strony(niestety nie mam ssów).

 

 

 

Rozumiem brak czasu itd, jednak s i ops(2) są do pomocy, zawsze chętnie Cię wspomogą.

 

 

 

Zeus, anioł śmierci, jumper klasy op, jednak według Ciebie są okej, popatrz ile tematów powstało na ich temat, dużo nie?

 

 

 

I co?

 

 

 

I nic z tego skoro wszystko zamykasz mówiąc: może tak może nie zobaczymy, ogólnie to mam Was w

dupie

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...