Skocz do zawartości

Ub ;)


Gość Guest

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:pozdro 600

 

Godzina, data zdarzenia:18;55

 

Mapa:de_aztec

 

STEAM_ID / IP:89.239.120.28

 

Uzasadnienie:Dla żartu z neutronkiem między sobą się obrażaliśmy. Trochę przesadziłem i Marta wzięła to zbyt poważnie ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jako administrator nie powinienieś używać słów wulgarnych nawet w formie żartu, a ja się Marcie nie dziwie, że chłopak dostał bana. Czekam jeszcze na ss od niej. Ale ub narazie nie daje. A wy się zastanówcie czasem co robicie. A jak chcecie sie wyzywać to nie na serwerze tylko gdzieś na PW. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było żadnego wulgaryzmu z mojej strony ani neutrona. Nawet nie musi ss wstawić bo było to coś takiego. 

 

neutron:słaby jesteś

 

Ja. Twoja mama nie narzekała 

 

Tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban był za obrazę rodziców. Nie jestem sherlockiem i nie będę dociekać kto, z kim, dlaczego, jak żartuje i gdzie jest granica. Nie muszę wiedzieć, że to były żarty. Na moje brzmiało to ultrachamowato i nie chciałabym widzieć takich tekstów na serwerze, na którym adminuje. Pisząc takie głupoty, obaj pokazujecie graczom jaki jest poziom kultury na serwerze i na ile można sobie pozwolić tutaj. Będą myśleć, że mogą sobie pośmieszkować w chamski sposób.

 

Albo trzymamy jakiś poziom albo robimy rynsztok z serwera. I sorry, ale teksty o rodzicach nawet w żartach to jakaś patologia.

 

 

 

Screen na dowód. Podkreślone na czerwono to, co napisał pozdro, a na szaro to, co napisał neutron.

 

 

 

A co do unbana, zostawiam tę decyzję UBT.

 

 

 

63087ab59027f.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...