Skocz do zawartości
Mamusiaa

Podańko Olka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Olka

 

Wiek:  25 (marcu)

 

Doświadczenie (w byciu adminem):  NIgdy nie byłam

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Daje 3/4 Orientowałam się mniej więcej na czym to polega ale można spokojnie to nadrobić i się nauczyć :)

 

Staż w CS-sie: z 3 lata ? na tym forum i serwerze juz jestem i gram rok czasu  ( Zalożyłam dziś konto bo z tamtego zrezygnowałam z konta)

 

Steam / NonSteam: Steam ( dziś założyłam)

 

Dlaczego Ty:  Ojj bym mogła pisać i pisać , powiem w skrócie . W ciągu tygodnia godzinach rannych czy poludniowych admina niestety nie ma wiadomo mają szkołe i prace , ja często wchodze na serwer i obserwuje czy jest ok , jeżeli ktoś łamie regulamin to zwracam im uwagę a jeżeli dalej to robią niestety składam wtedy na danego gracza skargę a w sumie w kółko i te same gracze łamią zasady i niestety nic nie mogę więcej zrobić na serwerze . Powiem tak serwer jest super i chciałabym z pozostałymi adminami utrzymać porządek nie okłamujmy się jak było stare forum to non stop skargi były na COD 801 że jeden taki i owaki . Więc wrazie wu mam pomoc od adminów jakbym czegoś nie wiedziała czy coś .

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-4h oczywiście z przerwami 

http://cache.www.gametracker.com/player/Olka/80.72.34.124:27034/

 

Kontakt: Fb/Instagram 

Edytowane przez Olka♡
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie że tak Olka , przestrzega regulaminu co tu można więcej dodać xD Olka dla mnie jest wzorem do naśladowania takiej osobie dać funkcje adma to dla  was powinien być zaszczyt xD

Edytowane przez Winn3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No wkoncu !!! ja osobiscie jestem za WielLLLLkim TAK ! i wiem ze jeszcze wielu graczy bedzie za tym aby to Olka zostala adminem, 100 % bedzie sie spisywac. czekalem na to kiedy wkoncu zlozy podanko ;) Super ! takze bez zastanowienia dajcie admina tej Kobiecie ;):P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej TAK.

No dokładnie, w końcu się zdecydowałaś.

Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń, często przesiaduje na serwerze, regulaminu nie łamie, wymagania spełnia więc nie ma czego się przyczepić, jak najbardziej admin nam się przyda.

Edytowane przez InFamous-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
YXOArtw.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...