Skocz do zawartości
aureox

Nowa pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Aureox 
Wiek: 17 
Doświadczenie (w byciu adminem): Duże
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie: 5 lat.
Steam / NonSteam: Steam 
Dlaczego Ty: Jestem osoba miła,sympatyczna,  świadoma swoich decyzji. Myślę , że adminów nigdy nie za wiele  a mogę bardzo pomóc.Na serwerze jestem dość często , można ze mną o wszystkim porozmawiać , pośmiać się :D.Obiecuję ,że podczas mojej obecności na serwerze będzie panował ład i porządek. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3h , w weekendy więcej.
Kontakt: Steam : Aureox 
Link do GameTracker'a:  https://cache.gametracker.com/player/Aureox/80.72.43.106:27032/        (Przegranych 20h - Premium).

Pozdrawiam.

 

 

 

Edytowane przez Aureox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko ładnie, pięknie, ale z Twojego GT wynika że na serwerze regularnie grasz od powiedzmy tygodnia....

Fakt że masz wymagana liczbę godzin, ale wg mnie powinieneś zostać stałym bywalcem serwera, by móc składać podanie.

Widać, po podaniu że jesteś osobą kulturalną za co duży plus, ale daj się troszeczkę poznać. Pograj z nami z 2-3 tygodnie utrzymując godzinki, co na pewno zostanie docenione przez Opiekunkę serwera xD.

 

@Aureox po primo, nie można wypowiadać się we własnych podaniach (więc proponuje +1)

po drugie - ta cała spina na ogólnym to jest jakaś żenada..... Masz starym kolegom coś do powiedzenia, znajdz odpowiedni dział i pisz co leży Ci na sercu... Widocznie pewne sprawy między Wami sa nie załatwione- Wasz problem.

Jedno co mnie dziwi, to te zrzuty które wszystkim prezentujesz. Robiłeś je z pełna premedytacją, że kiedyś je ujawnisz... Ja osobiście nie trawię takich ludzi, bo kojarzy mi się to z donoszeniem (moja opinia).

Odpowiadając na zarzuty kolegów w tym temacie, w mojej ocenie pozbyłeś się możliwości dostania admina... Oczywiście nie ja decyduje, tylko Opiekunka, ale kto zdrowy chciałby ściągnąć na siebie problemy. Idąc dalej takim tokiem rozumowania, wczoraj miałeś spinę z kolegami wyżej, jutro może być z kimś z nas (admini odd2x2).

 

 

 

Edytowane przez Tony Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam. Nie gram na tym serwerze ale wypowiem się bo ten człowiek który napisał tutaj podanie miał admina u mnie na zombie modzie oraz opiekuna i admina na drugiej sieci Aquaxa.Krótka piłka mało go znacie ja już pare lat znam go i wiem do czego jest zdolny.Mu szczególnie chodzi o władzę aby mógł sobie banowac ludzi którzy nie będą się go słuchać,przypomnijcie sobie jak głośno bylo kiedy pewnego dnia Aureox zgadał się ze Stallionem aby robić ssay każdemu graczowi który napisze słowo k...a to się nazywa tak zwane kolesiostwo najlepiej każdego udupić... Aureox szukał dziury w całym i przez niego niepotrzebnie została pozbawiona admina Paulina.Napisze raz jeszcze że to zła osoba na którą trzeba uważać i mam nadzieję ze opiekun tego serwera weźmie to pod uwagę.To tyle z mojej strony dziękuję 

 

Nie żadnen ból dupy... Nie interesowało mnie to czy płaciłes czy nie.A to co pisałem Tobie na priv to miałem do tego prawo,sam widzisz bronisz się tylko tym że sobie zrobiłeś ssay naszej rozmowy na steam bo nic innego nie potrafisz.Do Ciebie zawsze będę miał problem i dlatego cały czas uświadomiłalem Ciebie że nie masz na liczyć

Edytowane przez Guyver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Guyver szkoda tylko, że po tej skardze pytałeś mi się czy na twoim miejscu wywaliłbym Paulina z funkcji Administratora. Mi chodzi o władzę?, no to teraz mnie rozbawiłeś zupełnie. Jestem zła osoba powiadasz nie chciałbym tutaj dodawać ss co ty człowieku do mnie wypisywałeś na priv gdy Cię zablokowalem na steam, przypomnij sobie sytuację jak wypisywałeś do mnie na steam, gdy dowiedziałeś się, że mam opiekuna Zombie co tam było?  "Nie zasługujesz na niego bo ty nie płacisz"   "Zaraz wbijam na pochylnie i zdejmuje Ci rangi". Tam był przykład twojej złości, ale krótko mówiąc chciałeś pokazać jaki masz "Ból dupy".Jeżeli masz jakiś problem do mnie to po prostu się nie odzywaj tak będzie najlepiej. Nie mam zamiaru z tobą dyskutować więc to jest mój ostatni post. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam serdecznie. Również chcę was ostrzec przed Aureoxem. Jest to osoba wywyższająca się. Gdy stracił admina na zombie mod na pochylnii wypisywał opiekunowi różne bzdety. Pumpiarz opiekun serwera dzisiaj wypowie się tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Aureox , @Guyver oraz @Sebakiller - wdawanie się w dyskusje co i jak, pisanie podwyższonym tonem zaskutkuje odpowiednią nagrodą - z moim postem niech zakończą się takie wypowiedzi. Są inne działy, gdzie można napisać temat z tym co się nie podoba, tutaj rozpatrujemy prośbę o przyjęcie na admina.

Z drugiej strony cieszę się, że aktywnie przeglądacie forum i potraficie w jakiś sposób "pomóc" w wyborze.

 

Ostatnio jestem na urlopie adminowskim , więc ciężko mi się dokładnie określić. Widziałem Cię na serwerze, zgłoszenia jakieś były, nie zauważyłem byś był niekulturalny...

W pełni jednak popieram @Tony Montana , uważam że jakość adminowania nie zależy na ilości adminów, a na ich podejściu do pracy....  należy pamiętać, że admin ma się nie rzucać w oczy, nie spamować, nie dawać banów za to, że mu nie idzie. To jak w piłce, należy puszczać czasami grę i widzieć, czy zachowanie broni się przyda, czy ta osoba notorycznie popełnia błędy. Dlatego też proponuje przynajmniej 2 tygodnie utrzymania godzinek i potem podejście do sprawy - i zgłaszaj, z powodami co i dlaczego, sprawdzimy czy zgłoszenia są trafne.

 

Oczywiście Madzia podejmie decyzje, jednak historie ludzie pamiętają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Guyver i @Sebakiller.Widzę niezłe zgadanie się z Pumpiarzem.To ,że on się pokłócił z Aureoxem to i sobie znalazł sprzymierzeńców.O ile pamiętam sam chwaliłem Aureoxa na Multi ,że jest dobrym Adminem mimo swojego wieku.Szokda mi chłopaka bo jak z nim grałem to się nie wywyższał i jak na swój wiek jest ogarnięty.A to ,że macie chody u Aquaxa i on sobie screeny totalnie olał,to nie znaczy ,że możecie rządzić wszystkim i wszystkimi.Apropo ss. @Guyver.Widziałem co wypisywałeś do Auroxa...I Ty się uważasz na odpowiednią osobę na Donatora....Z tego co tu widzę to ten z nielubiany Aureox zachowuję się bardziej dojrzale jak Wy.Dziękuje za uwagę.Jeżeli będziecie chcieli mnie zbanować na tym forum za ten post to śmiało bo mam to w piździe bo leje na ludzi którzy kozaczą w necie.A na żywo byście w oczy tego nie powiedzieli co tu.

 

 

@Jointer3k zarejestrowałeś się by się wypowiedzieć? Przeczytaj regulamin, sprawdź wypowiedzi... prosiłem o zaprzestanie wymiany zdań, to nie temat do tego. +1,  nawet nowe osoby muszą się dostosować. / ja, tzn. z.r.a.z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam wszystkich

Powiem krótko i na temat. Dałem tej osobie opiekuna na moim serwerze Zombie na pochylni po czym musiałem go odebrać po zaledwie 2 tygodniach ze względu na pisane do mnie skargi przez graczy. Osoba ta notorycznie nadużywała władzy opiekuna a następnie admina, którego też mu odebrałem. Jest to osoba nieodpowiedzialna i niedojrzała nawet jak na swój wiek. Dając mu zabawki licz się z tym, że będzie Ci robił po górkę po ich odebraniu. Zaraz po tym jak zabrałem temu chłopczykowi admina napisał do mnie, że mój serwer zniknie z pochylni jeśli tylko będzie chciał. Jednak jego ogromna wyobraźnia znów go zawiodła. Aureox karał innych graczy na serwerze za to, co w jego wykonaniu było według niego śmieszne oraz dozwolone. Piszę z nowego konta, ponieważ na stare nie mogłem się zalogować z nieznanych mi przyczyn. Oto SS, na których widać jak świetnie się bawił w roli opiekuna i admina. Ciągłe zabawy teleportem oraz slapowanie. Mógłbym dodać jeszcze około 20 takich ale szkoda mi czasu na sprawdzanie logów. POZIOM 13 LATKA!. 

Mam nadzieję, że nie popełnicie tego samego błędu co ja i kilku innych opiekunów.

Pozdrawiam.

 

 

ss1.png

ss2.png

ss4.png

ss5.png

ss6.png

ss7.png

ss8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra to ja teraz dodam kilka słów od siebie.

@Sebakiller nie grałeś na serwerze OnlyDD2 ani razu a się wypowiadasz.Kiedyś zacząłeś mieć do mnie wątpliwości  właśnie z tym wywyższaniem się pisałeś do mnie ,że na logach wszystko widać , jednak po kilku minutach zacząłeś mnie przepraszać , ponieważ nie zauważyłeś co pisali inni gracze , PROSIŁEŚ MNIE czy po takim czymś będzie  między nami wszystko ok , zgodziłem się i powiedziałem ,że nie ma problemu https://zapodaj.net/40f1a7ddea779.png.html (Pozdrawiam).Potem była następna sytuacja gdzie mnie przepraszałeś bo zamiast napisać do innego Administratora to napisałeś do mnie , wyzywałeś mnie tam  ,a gdy udało mi się do Ciebie przemówić ,że nie piszesz do tego Admina , to mnie znów przeprosiłeś i się zapytałeś czy będzie między nami wszystko okej ,ja znowu się zgodziłem ,potem nie mieliśmy żadnych spin.Reasumując wybaczyłem Ci 2 razy chociaż mogłem Cie olać i tyle, wiem ,że to dużo nie wniesie do tego podania ,ale chce wyjaśnić całą sprawę. Myślałem ,że jesteś ogarnięty i miły ,ale jak widać się bardzo myliłem i się na Tobie zawiodłem , nie chce mi się wierzyć ,że sam napisałeś ten post o tak gdyż nie mieliśmy przez 2 lata żadnych spin , oprócz tego co mnie przepraszałeś , zapewne w tym twoim poście miał wpływ twój brat.

Teraz kilka słów o @Guyver https://zapodaj.net/6e4de0ec4fce4.png.html ten ss pokazuje jakie podejście ma do graczy nasz Opiekun serwera "Guyver".A więc troszkę się rozpisze bo jest co powiedzieć.Drogi Guyverku zapewne pamiętasz sytuację jak bodajże w roku 2015 grałem u Ciebie na serwerze jako "rozlaczony" ,pisałem wtedy 3 podania za każdym razem zostałem odrzucony.Dlaczego? ,dlatego ,że nie potrafiłeś zapomnieć jak ja kiedyś zachowywałem się na naszej starej serwerowni "Csgaming".Owszem wtedy zachowywałem się jak zwykły gówniarz który próbował tylko wszędzie wsadzić swoje 3 grosze , ale to było DAWNO mogłeś mieć w stosunku do mojej osoby jakiś żal czy wątpliwości na twoim miejscu też był miał , ponieważ tak jak pisałem moje zachowanie było wręcz żałosne.

Po kilku latach bodajże 2 dowiedziałem się od mojego brata ,że powstał serwer Biohazard u was , więc zacząłem  tam spędzać sporo wolnego czasu. Bodajże po 2-3 tygodniach postanowiłem ,że napisze Podanie o  admina zombie.Zostałem przyjęty do ekipy z czego się bardzo ucieszyłem.Pograłem 2 miesiące wszystko było jak najbardziej okej. Guyverowi nawet raz zdarzyło się napisać o mnie coś pozytywnego https://zapodaj.net/022048ebae361.jpg.html. Gdy zmienił się serwer na Advanced ja postanowiłem napisać rezygnację .Po tygodniu spodobał mi się jednak serwer Advanced i postanowiłem ,że wrócę , znów zostałem przyjęty na funkcję Admina Zombie.Gdy zaczęło na serwerze grać coraz mniej ludzi ja dałem propozycję Pumpiarzowi , czy nie chciałby zrobić serwer zombie Biohazard. Pumpiarz zgodził się i powiedział ,że jak znajdę  kogoś co zrobi taki sam serwer od A do Z jak był tutaj to on będzie mógł opłacać.Po jakimś czasie udało mi się pomóc i znalazłem kogoś co to zrobi.Serwer powstał w ciągu bodajże 2 dni.Na początku miałem Opiekuna serwera lecz bardzo szybko go straciłem z powodu kompletnej nieznajomości AMXX. Nie dziwiłem się ,dlaczego straciłem tego Opiekuna ,ponieważ byłem pełnie świadomy ,że moja wiedza wiedza na temat AMX jest słaba i to bardzo. Miałem potem Admina wszystko było okej .Pewnego dnia napisałem do Pumpiarza wiadomość ,że  napisałem tutaj podanie na UBT. Zareagował on troszkę nie fajnie https://zapodaj.net/f40128ea465d6.png.html (własnie w ten sposób).Poniosły mnie potem nerwy i napisałem do niego ,żeby nie był taki do przodu ,ponieważ mogę sprawić ,że jego serwer zniknie z Pochylni , no i co tutaj zachowałem się też jak cwaniak, wiem ,że to nie było dobre zachowanie, ale kto z nas nie zdenerwowałby się gdyby odczytał taką wiadomość  na temat jego wizerunku oraz charakteru. Domyślam się ,że niektórzy by bodajże olali takie coś i tyle ,ale ja no po prostu nie "trawię" jeżeli ktoś  wygaduję o mnie jakieś rzeczy , a sam nie jest ideałem.Po tym wszystkim @Pumpiarz poinformował mnie o tym ,że tracę Administratora Zombie, chociaż szczerze mówiąc powód był jak dla mnie i jego z Adminów bez sensu. Gdy jeden a Administratorów dowiedział się  jak zachował się Pumpiarz w stosunku dla mnie to sam stwierdził ,że nie będzie grał na takim serwerze i ZREZYGNOWAŁ.

Teraz kilka zdań na temat @Pumpiarz ja do Ciebie nic nie miałem ,szanowałem Cię jako osobę dorosłą i traktowałem Cie jak kolesia (Przepraszam jeżeli Cie uraziłem :) na wysokim poziomie.Jednak gdy zacząłeś mnie i nie tylko  traktować jak za przeproszeniem "gówno" to się troszkę zdenerwowałem.Chodzi mi o to jakie miałeś podejście dla innych graczy http://www85.zippyshare.com/v/bj7sixCR/file.html ( Tak ma się zachowywać Opiekun serwera ?, Mam jeszcze kilka "SS" które  pokazują twoje żałosne zachowanie). Pisałeś mi ,że  to wszystko było dla "żartów" owszem było to na początku dla żartów, jednak kiedy już zaczynałeś wypisywać do JULKI teksty typu https://zapodaj.net/603ca50885330.jpg.html to już JULIA nie odbierała tego jako "żarty".Ale jednak kiedy zaczynałeś wypisywać do niej na priv czego to ty z nią nie zrobisz , to już naprawdę było ŻENUJĄCE.Nie chciałbym tutaj się wtrącać do twojego życia osobistego bo to nie moja sprawa , ale jestem ciekawy co na to wszystko powiedziała by twoja Żona/dziewczyna.Każdy teraz może pomyśleć sobie ,że "Tak wypisywać to i ja mogę". Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości czy to wszystko prawda można porozmawiać z Julką , (Będę się starał żeby tutaj się wypowiedziała i opowiedziała o całej sytuacji z Pumpiarzem.

Jeżeli dostanę teraz jakąś nagrodę w postaci np "Ostrzeżenia lub warna" to trudno chciałem po prostu wyjaśnić całą sytuację. Krótko mówiąc Guyver ,Sebakiller , oraz Pumpiarz chcą  żebym był traktowany na tej Sieci jako nie wiem czy mogę tak to nazwać , ale "Zbrodnialec".

Polecam również przeczytać wypowiedź @Jointer3k' a ,ponieważ jest tam wszystko ładnie napisane. Ta "Święta Trójca" chce ,żebym na tej Sieci był odbierany jak za przeproszeniem "gówno" (Zwłaszcza Guyver).Na serwerze OnlyDD2 z każdym rozmawia mi się wręcz doskonale jestem przekonany ,że raczej nikt tam by nie powiedział o mnie złego zdania.Chciałbym wam jeszcze przekazać Drodzy gracze Multi heada ,że nie jestem takim złym człowiekiem  jak wydaję się to tej "Świętej trójce" nie ma tutaj niestety mojego podania na "Redaktora Fp" , ponieważ jest nowe forum ,ale myślę ,że każdy raczej pamięta jaka była opinia niektórych graczy (Nie chce tutaj się wychwalać /podniecać ,ponieważ nikt nie jest idealny i każdy ma prawo do  błędu ,ale po prostu chciałem wam o tym  przypomnieć.

Co do "SS" na pierwszym SS no trudno nie ładne zachowanie z mojej strony , napisałem tak,  ponieważ pewien gracz był dla  mnie  od pewnego czasu bardzo nie miły (wiem ,że to nie jest powód na to żebym go obrażał, no ale trudno, było to pisane na u@ więc nie wiem czy jest to też taka "Mega obraza").

W Drugim SS napisałem tylko ,że denerwuję mnie  takie zachowanie (wiem ,że na ss wyraziłem inaczej swoje zdenerwowanie.), ale to było również na Admin Czat więc nikogo tam nie obraziłem.

Co do "Slap" gracza o nicku "Ab3l"  "Slapowałem" , ponieważ sam mnie o to poprosił więc nie wiem w czym problem, co do Slap z Jointerkiem hmm nie wiem czy to  było normalne ,ale po prostu to było zrobione ,że tam powiem do takiego "żartu"  (Dodam ,że przez te nasze "slapowanie żaden z graczy jeszcze nigdy nie ucierpiał i nie składał  żadnych wątpliwości. A co do "slapowania , że ja sam dawałem sobie "slapy" to było to tylko i wyłącznie dlatego ,że wpadłem w jakieś miejsce z którego nie da się wyjść typu ten dach na zm_deko2.. Coś nie podoba mi się te teleportowanie ,ponieważ gdy sobie przypominam używałem to tylko raz , góra 2. Na zdjęciu widać ,że było to robione dużo razy więc jest to bardzo ciekawe, a z tego co pamiętam gracza"Scripters" nie teleportowałem ani razu.

Krótko mówiąc nie chce ,żebym był tutaj traktowany za takiego co mnie mają Ci trzech , więc wyjaśniłem całą sytuację , wiem  , że nie zachowałem się do końca okej czyli tak jak przystało na mój wiek ,ale trudno z "byle" powodu bym tego nie napisał.

Pozdrawiam Serdecznie.

Chciałbym dodać również  pokazać coś o co Mnie poprosiła @Just NoOne (Jej wypowiedź/opinia na to wszystko).

 

Witam.

Widzę, że to też mnie dotyczy, to dodam od siebie kilka słów. 

Ogólnie nie raz do mnie pisał (pumpiarz). Na steam pisał więcej i to bardziej szczegółowo. hehe No i przyznam szczerze, denerwowało mnie to. Szkoda, że wiadomości na steam znikają, bo by było ciekawie :> To co pisał do mnie o aueroxie i wgl.  Ale mniejsza z tym. No tak, to co na serwerze pisałeś, to przesadziłeś. Jak nie na u@, to na czacie zwykłym. Pozdro! I Ty się potem dziwiłeś, że nie mam chęci gry na tym serwerze, to samo jointerek. Ty teraz będziesz pisał, że to do mnie pisałeś na żarty i takie tam. No, ale sory, ale to mnie trochę uraziło. I Ty się dziwisz, że masz tak mało adminów na serwerze, jak wymyślasz swoje chore zasady. Obrażać możesz, ale jak Ciebie ktoś w lekkim stopniu obrazi, to dajesz mu od razu bana. Zastanów się kilka razy nad swoim zachowaniem, a potem oceniaj innych.
 

 

Edytowane przez Aureox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie nie spełnia wymogów formalnych. Gracz ma zaledwie przegranych 19,8 godziny na serwerze, a wymagane jest 30. To po pierwsze. Po drugie jak napisał @Tony Montana to gracz choć pierwszy raz widziany był na serwerze w dniu 09.01.2017 r. to gra zaledwie na nim od tygodnia. W inne wynurzenia nie wnikam, to są sprawy między Wami Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Danke:* zaglądnij tutaj, bo nie chcę się w wątek mieszać, a chyba potrzebna jest tutaj twarda ręka Opiekunki (albo inna twarda ręka. Byleby była twarda). Tym bardziej, że jak zauważyli @Tony Montana i @_Masta_Yoda_ podanie ociera się o niespełniające wymagań, więc tym bardziej burza nie wydaje się być wskazana.

A resztę proszę o zachowanie spokoju.

 

 

@EDIT Danke:
@SUNN. zostałam poproszona o niezamykanie tematu.
Wszystko wyjaśnione.

Edytowane przez Danke:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli Aureox nie pogodzisz się z osobami które zawiodłeś nie będziesz miał admina. Znam te osoby na prawdę od bardzo dawna i ciężko jest je wyprowadzić z równowagi a tobie się udało. Jeszcze te ss-y ze slapowaniem  niczym dziecko.

Ja już z danke rozmawiałem Niestety muszę odrzucić podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
  PJmXBAI.png
Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...