Jump to content
WodaWproszku

Podanie WodaWproszku

Recommended Posts

Nick: WodaWproszku

Wiek: 22

Doświadczenie (w byciu adminem):

Jeżeli chodzi o AMXX to żadne. Jeżeli pytanie jest ogólne to kilkukrotnie adminowałem na serwerach San Andreas Multiplayer skala serwera sięgająca 80/90 graczy.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 2

Staż w CS-sie: 8 lat

Steam / NonSteam: Steam :)

Dlaczego Ty: Nie wiem, nie lubię tego typu pytań. Chciałbym się nauczyć czegoś nowego tym razem Amxx, oparty na dobrze znanym mi PAWN jako iż SAMP korzysta właśnie na tym 32bitowym prostym języku programowania :).  Chciałbym również pomóc w rozwoju serwera przy okazji pokazać innym że będąc amebą w świecie Amxx z pomocą innych mogę wszystko ogarnąć. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:

2-3h

Kontakt: Steam: WodaWproszku/Skype:WodaWproszku

GG:1355361

Link do GameTracker'a:

http://www.gametracker.com/player/WodaWproszku/

Link to comment
Share on other sites


Aktywność zerowa, amxx zapewne byś ogarnął a jeśli nie ktoś by ci w tym pomógł. Nie widziałem od ciebie zadnych zgłaszałen na [email protected], przez mikrofon również cie nie słyszałem. Malo kto cie zna na serwerze, zapewne spowodowane jest to twoja aktywnością (zerowa aktywnością). Przykro mi to stwierdzić ale na ta chwile jestem na nie. 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Jest to stały bywalec naszego serwera, gra już u nas bardzo długo, amx byś raz dwa ogarnął i można by Ci dać szanse tylko oczywiście podstawą do tego jest mikro, bo z tym chyba u Ciebie jest kiepsko. Jak dla mnie +

Link to comment
Share on other sites


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
YXOArtw.png
Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...