Skocz do zawartości
hl 045

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

nick: hl 045

Wiek: 19

Doswiadczenie: nigdy nie bylem

Znajomosc AMXX : 7/10

Staz w cs-sie : 4 lata z przerwa ok 1 rok 

Steam: nie mam

Dlaczego ty: poniewaz nie raz gralem sb na tym serwerze i albo wszedl ktos co mial aima albo wh a czasami to normalni gracze bez hackow lamali regulamin

 

Czas jaki dziennie poswiecasz na CS-a : Roznie czasami. ok 3 godz. czasami po 5godz a czasami poprostu godzine zalezy ktory dzien

https://cache.gametracker.com/hl045/

Edytowane przez hl 045
musialem dodac link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podałeś zły link, ten poniżej powinien być  

http://www.gametracker.com/player/hl 045/80.72.34.124:27034/

 

Jestem na nie, i pewnie większość tak samo.  Masz za mało godzin przegranych na serwerze ( tylko 640 min , minimum to 30 H ). Pograj jeszcze z 2/3 tygodnie, przekonaj nas jakoś do siebie, i wtedy spróbuj swojej szansy następnym razem jeśli ci jeszcze będzie na tej posadzie zależało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak samo jak @Atsui jestem na Nie.

Grasz na naszym serwerze od niedawna,  więc wielu graczy jeszcze dobrze ciebie nie poznało, poza tym masz 1/3 godzin które są wymagane. Pograj jeszcze 2 tygodnie, przez ten czas pokaż nam czy ciągle ci zależy na tej posadzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dopiero co zacząłeś przygodę z serwerem. Dograj minimum jakie jest wymagane oraz pokaż że Ci zależy na randze ( znajomości ) i wtedy napisz podanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
  PJmXBAI.png
Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...