Skocz do zawartości
propawel m4a1

Podanie na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Tomasz Hajto ! ! ! 

Wiek:16

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem Parę razy adminem na innych serwerach 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7/10

Staż w CS-sie:5lat 

Steam / NonSteam:NonSteam

Dlaczego Ty:Myślę ze nadaje się na admina , jestem często na serwerze bynajmniej jak mogę to jestem 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:od 2 do 5 godzin

Kontakt:pw,gg,skype 

Link do GameTracker'ahttp://www.gametracker.com/player/Tomasz Hajto ! ! !/80.72.34.124:27034/

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone, kolejne możesz składać po upływie 14dni od momentu odrzucenia przez Administrację. W innym przypadku zostaniesz ukarany ostrzeżeniem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No teraz to Mnie zmyliles heh bo nick propawel m4a1 to mamy takiego gracza który uwielbia bany zbierać ale spojrzałam niżej i widze Tomasz Hajto !!! Do rzeczy ja jestem niestety na nie a dlaczego ? 

-GT bardzo słabe 

- Konto założone dziś a przy zakladaniu podania pisze wyraznie "Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciagu tygodnia"

Nie sprawiasz problemów na serwerze ale grasz dopiero u Nas 2tyg mozna to wywnioskować z GT więc niech ludzie Cie dobrze poznają i jak będzie Ci dalej zależało na stanowisku Admina to złożysz ponownie podanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
  PJmXBAI.png
Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...