Skocz do zawartości
Master Of Disaster

naduzywanie admina Ypss [PL]

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na admina Ypss [PL], nadużywa uprawnień

serwer ODD2

14.03.2017 g.15:01

Dostałem bana(30 min) przy czasie 1:20 za resp(jakiś czas temu resp był do 1:00, moglem nie wiedzieć), tyle tylko, że CT raszowało trupa(do sprawdzenia HLTV) więc włączyłem lunetę i co widzę BAN.

Olałbym to, ale kilka sekund wcześniej owy admin dostał ode mnie HS. To też bym olał, ale tydzień może dwa temu w podobnej sytuacji dostałem od niego bana w podobnej sytuacji w której również kilka sekund wcześniej  dostał ode mnie HS.

Precyzując, admin obrywa z respa HS, nie wytrzymuje emocjonalnie i banuje.

Dlaczego bana dostaje tylko ja, skoro kilku przed trupem ostrzeliwaliśmy RASZUJĄCYCH CT?

Dlatego, ze admin dostał w głowę właśnie ode mnie chwilę wcześniej. 

Mało tego wszedłem po banie na serw i zwracam mu uwagę, że banuje po tym jak dostał HS a także przy raszu CT, żeby się ogarnął i co widzę znowu ban na 3h za obrażanie.

Gram tu od 3 lat, ale admina, który nie umie po prostu przegrać nie spotkałem wcześniej.

 

Pozdrowienia dla całej administracji z wyjątkiem mojego ulubieńca Ypss [PL]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, Master Of Disaster napisał:

jakiś czas temu resp był do 1:00, moglem nie wiedzieć

Jest informacja o tym na serwerze, admini "krzyczą" na tsay z infem o respie, jest zmiana w regulaminie... Ciężko to przegapić :)

Przypominam @Master Of Disaster o tym, że musisz dostarczyć dowody na przewinę admina, inaczej skarga jest nie brana pod uwagę.

@Ypss [PL] zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban za respa słuszny, ten kolejny także.

Co do emocji. To twoja wersja. Moja jest taka - zabija mnie ktoś i badam respa TT :) Dlatego wtedy daję bany, to chyba logiczne? A że najpierw mi przerzuca na tego, co mnie zabił  - też chyba rozumiesz?
Jak sam zaznaczyłeś - reszta była przed trupem. Ty stałeś na respie, dlatego dostałeś bana.

Po 30min wleciałeś na serwa i mnie obraziłeś na mikro. Wyzwałeś mnie od debili, a ja - cóż - tylko na to czekałem. Świadkowie nic tutaj nie dadzą, ale aToM może poświadczyć, że mnie obraziłeś. Ciesz się, że dostałeś tylko na 3h i pilnuj się na przyszłość, bo nie dam sobie w kaszę dmuchać. A prywatne animozje schowaj sobie do kieszeni, bo taka jednoosobowa krucjata nic tobie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Owszem wyzwałem Cie ale dopiero po tym ale  jak otrzymałem kolejnego bana. Ty nie umiesz dyskutować tylko sypiesz banany.

Dobra, a sprawdziłeś czy CT nie raszowało trupa i naszego respa? kilka sekund po twoim banie dostałem kulkę w plecy od CT ze swojego respa. To był rasz CT.

O ile wiem nie mozna dać bana za resp kiedy CT gniecie nas zarówno od strony trupa jak i respa TT.

Dowodem jest demko HLTV.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra tłumaczenia tłumaczeniami, wszystko fajnie.

4 minuty temu, Master Of Disaster napisał:

 

Dowodem jest demko HLTV.

 

Demko jest dowodem, fajnie ale jest jedno ale. Ty który składasz skargę masz przedstawić dowody. Jeśli jest to dowodem, masz znaleźć i pokazać nam gdzie. Nikt za Ciebie szukać nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro bolał Cię pierwszy ban - wtedy trzeba było składać skargę. Złożyłeś teraz, bo wkurzyłeś się za drugiego bana.

 

Cytuj

Owszem wyzwałem Cie ale dopiero po tym ale  jak otrzymałem kolejnego bana. Ty nie umiesz dyskutować tylko sypiesz banany.

No tak, obrażanie to najlepszy sposób dyskusji :)

Jak dla mnie - do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...