Skocz do zawartości
spoxy

Podanie o admina spoxy :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:spoxy
Wiek:19
Doświadczenie (w byciu adminem):znam server bardzo dobrze jestem lubiany na serverze miałem admina na 1 serverze ogarniałem 

znajomość AMXX (W skali 1-10):5/10
Staż w CS-sie:6 lat
Steam / NonSteam: Nonsteam
Dlaczego Ty:bym chciał wspomudz server byłem dobrym adminem na 1 serverze i ogarniałem bym chciał wspomudz ten server też :D
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 4/5 godzin 
Kontakt:GG 7283945
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Spoxy/80.72.34.124:27034/

 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla Mnie to jest śmieszne że złożyłeś podanie bo GT tak zachwyca że nie ma co tylko brać takich :)  Pewnie że jestem na NIE GT już samo za siebie mówi , miałeś pokazać przez 2 tyg że Ci zależy na tym stanowisku i mieć ta aktywność ale Ty jej po prostu nie masz to że wbiłeś na 10 minut i nie było Cie cały dzień to nie jest żadna aktywność mam wrażenie że podanie jest napisane dla beki żebyś tylko się pobawił Admina na naszym serwie więc jestem na duże NIE . Dziękuje pozdrawiam Admin Olka cod 801 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-GT słabe

-Rzadko Cie widuje na serwerze

-Lubiany na serwerze? Najwyżej neutralny, praktycznie niewiele osób Cię zna

-Nonsteam, to wielki minus według mnie

-4-5godzin a poswięcasz na CS'a, chyba na innym serwerze

-wiek +

Jestem na wielkie NIE, napisz podanie za jakiś czas, a najpierw ogarnij godzinki na serwerze i zacznij komunikowac się z graczami, żeby Cię polubili, zgłaszaj cziterów na U@ a zapunktujesz pozytywnie u adminów. Tyle z mojej strony, powodzenia.

Pozdrawiam PHONEX ;)

 

Ps. A wydaje mi sie że kolejne podanie można skladac po upływie 2tyg :)

Edytowane przez PHONEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma co się tu po prostu rozpisywać, GT mówi samo za siebie. Masz bardzo słabą aktywność(10 h na serwerze), w niczym się ie poprawiłeś. Podanie możesz składać dopiero po 2 tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według GT na serwer w zasadzie wchodzisz i wychodzisz. Grasz od tygodnia, 10h no słabo słabo. W dodatku widzę że dostałeś dwa bany za mikro +16 a według podania masz lat niby 19...

Na tą chwilę odrzucam podanie, nie widzę okoliczności nawet na okres próbny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
  PJmXBAI.png
Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...