Skocz do zawartości
hl 045

[ODRZUCONE] podanie v2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: hl 045

Wiek:19

Doswiadczenie: nigdy nie bylem

Znajomosc AMXX:7/10

Staz w cs-sie:  4 lata z przerwa ok 1 rok

Steam: nie mam

Dlaczego ty : mam takie szczescie ze jak sb gram a admina nie ma przychodzi jakis gosciu z aimem i gra.... albo 1 gosciu kupuje po 50 min i w przejsciach je uklada

Czas grania: Roznie. czasami po 3 godz czasami po 5 a czasami to tylko godzine to wszystko zalezy od dnia

 

Link:http://www.gametracker.com/player/hl 045/80.72.34.124:27034/

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Patrząc na amxbans widze, że regulamin chyba nie doczytany, ale mam nadzieje, że ogarniesz.

+za godzinki na serwie

-brak steam

Tyle moge powiedzieć w tej sprawie.

Jestem na NIE.

Pozdrawiam PHONEX ;)

 

 

Edytowane przez PHONEX
mój głos musi być :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hm nie wiem czy dobrze zrobiłeś składając podanie . Powiem tak jestem na NIE a dlaczego ? Napisał do Mnie Twój kolega @Anonnymus MOCże nie masz 19 lat ,  chodzicie razem do szkoły co tu więcej mówić można to sprawdzić w logach jak Mi to pisał i Ty też wczoraj . Druga rzecza jest że spamujesz na u@ zmień na longa zmień na longa , a trzecia rzecza która jest i wiesz @hl 045o co chodzi. Już wyjaśniam napisał Mi wczoraj że ma sprawe do Mnie a ja jaka a On co ? 'że mój kolega Anonnymus dostał bana na 3 dni ze nazwał go oral a dla niego to nie była obraza i mam UWAGA go odbanować' No kurczę myślałam że padnę co to wgl ma znaczyć ? Odbanuj go . Można to sprawdzić w logach jedynie , nie sadziłam że podanie złoży dlatego nie mam ss :/ i ogólnie chciał Mnie oszukać sprawie Anonna bo doskonale wiem za co dostał BANA . Tyle w temacie . Dziękuje i pozdrawiam . Moim zdaniem jemu nie zależy na stanowisku Admina ale dawaniu UB swojemu koledze ze szkoły takie jest Moje zdanie :) Jakby mu zależało na tym stanowisku udzielałby sie na forum  w kilku tematach jakie były . Pozdro . 

+godzinki są 

-brak steam 

- zamiast zgłaszać to widzę tylko jak spamujesz sprawie map.

---- z wiekiem to ja bym dokładnie go sprawdziła .

Amx masz 7/10 a doświadczenia żadnego no to coś tu jest nie hallo

 

@hl 045nie wiedziałeś wtedy że znam sytuacje z tym banem dlatego ścieme dałeś która Ci wcisnał Anonn .  No i okłamałeś w podaniu z wiekiem więc temat można chyba zamknąć . A co do tych ludzi jeżeli admina nie ma robisz ss lub nagrywasz demko i idziesz na forum , czy to takie trudne jest ? Hm nie sądze . Z I jeszcze jedno zacytuje Twoje słowa ' on i tak rzadko na tym serwerze gral i mowie ze ten serwer  to gowno a kiedys byl lepszy  :)  Więc chłopie po co podanie składasz :/ 

@hl 045nie chodzi o bany chodzi o PRAWDE ! Bo wiedziałam że tu wyjdzie wszystko na jaw z tym wiekiem i z tym Twoim kolegą . Jakbyś był z nami szczery to uwierz dałabym tak a to że się sam pogrążyłeś to już nie nasza wina . W moim slowach co zacytowałeś to nie chodzi że ban za banem tylko szczerość @hl 045napisałam tak jak napisałeś mam ss pokazać Ci ? No właśnie .. 

@hl 045wiek z wiekiem ale szczerość to podstawa bo jeżeli klamiesz w podaniu to czego Ty oczekujesz ? Hm myślę ze temat można zamknąć bo nie potrzebny spam się robi no chyba ze jeszcze @Beuciki @SoBeRiuSsię wypowiedzą co do Twojego podania .

Edytowane przez Olka♡
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


51 minut temu, Olka♡ napisał:

Hm nie wiem czy dobrze zrobiłeś składając podanie . Powiem tak jestem na NIE a dlaczego ? Napisał do Mnie Twój kolega @Anonnymus MOCże nie masz 19 lat ,  chodzicie razem do szkoły co tu więcej mówić można to sprawdzić w logach jak Mi to pisał i Ty też wczoraj . Druga rzecza jest że spamujesz na u@ zmień na longa zmień na longa , a trzecia rzecza która jest i wiesz @hl 045o co chodzi. Już wyjaśniam napisał Mi wczoraj że ma sprawe do Mnie a ja jaka a On co ? 'że mój kolega Anonnymus dostał bana na 3 dni ze nazwał go oral a dla niego to nie była obraza i mam UWAGA go odbanować' No kurczę myślałam że padnę co to wgl ma znaczyć ? Odbanuj go . Można to sprawdzić w logach jedynie , nie sadziłam że podanie złoży dlatego nie mam ss :/ i ogólnie chciał Mnie oszukać sprawie Anonna bo doskonale wiem za co dostał BANA . Tyle w temacie . Dziękuje i pozdrawiam .

+godzinki są 

-brak steam 

- zamiast zgłaszać to widzę tylko jak spamujesz sprawie map.

---- z wiekiem to ja bym dokładnie go sprawdziła .

Amx masz 7/10 a doświadczenia żadnego no to coś tu jest nie hallo 

 

nie powiedzialem ze masz go odbanowac tylko sie spytalem czy moglabys czyli sie spytalem a nie ci kazalem, powiedzialem tak jak on mi powiedzial wiec jesli to klamstwo no to sr. Chcialem cie oszukac... napisalas ze doskonale wiesz za co dostal bana a ja przeciwnie a na serwerze jak powiedzialas ze mowie nie prawde napisalem "to wkoncu za co dostal bana" gdybym cie chcial oszukac to bym caly czas mowil ze to ty jestes w bledzie, a nie nagle bym sie spytal za co dostal. Co do wieku to tak mam mniej ale gdybym napisal mniej to bym juz wiedzial jaka bym mial odpowiedz... a jesli bym zostal tym adminem to takich ludzi co (jak napisalem w podaniu) stawiaja miny w przejsciu buguja rakiety przez co na poczatku rundy prawie kazdy umieral zostawalem ja z 100hp takich ludzi poprostu bym banowal. Napisalas ze niewiesz czy dobrze zrobilem piszac to podanie.... a co to zrobilo ze to napisalem? Bede bez powodu banowany czy o co chodzi z tym czy dobrze zrobilem?. Tez pozdrawiam :D

Edytowane przez hl 045
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za kłamstwo już jestes skreslony..

Prosiłbym o warna dla tego gracza, skoro ma takie podejscie do podania to nie wiadomo jak wypełniałby obowiązki admina, może dawałby unbany swoim kolegom.

Admina też obowiązuje regulamin i ponosi odpowiedzialność za swoje decyzje, a Tb nie powierzałbym takiej funkcji.

Tyle z mojej strony.

Edytowane przez PHONEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


22 minuty temu, PHONEX napisał:

Za kłamstwo już jestes skreslony..

Prosiłbym o warna dla tego gracza, skoro ma takie podejscie do podania to nie wiadomo jak wypełniałby obowiązki admina, może dawałby unbany swoim kolegom.

Admina też obowiązuje regulamin i ponosi odpowiedzialność za swoje decyzje, a Tb nie powierzałbym takiej funkcji.

Tyle z mojej strony.

taaa moim kolegom unbany... juz predzej bana a nie xD a do podania podchodzilem normalnie, nawet sie nie spodziewalem ze zostane adminem ale gdybym zostal to napewno bym regulaminu przestrzegal i wiem ze admina tez on obowiazuje, trudno sie mowi ale mam nadzieje ze przez ta "klotnie" z olka nie bd dostawal bana za byle co bo nwm co ma znaczyc "nie wiem czy zrobiles dobrze skladajac podanie"   i prosilbym olke zeby mi powiedziala czy tutaj czy na serwerze co miala na mysli

 

Edytowane przez hl 045
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz nie dostaje banów bo tak sie uwidziało adminowi, dostaje za łamanie regulaminu.

Podchodziłes normalnie, czyli w żartach napisales 19lat? Mogłes na koncu dopisać, że żartowałes.

Lepiej nie pogarszaj swojej sytuacji. Adminom zależy na graczach, my nie chcemy was odstraszać tylko zachować porządek na serwerze, żeby każdy czuł sie u nas dobrze.

Administracja wybaczy że pisałem post pod postem, zapomniałem się, następnym razem będe uważał

Edytowane przez PHONEX
post pod postem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, PHONEX napisał:

Gracz nie dostaje banów bo tak sie uwidziało adminowi, dostaje za łamanie regulaminu.

Podchodziłes normalnie, czyli w żartach napisales 19lat? Mogłes na koncu dopisać, że żartowałes.

Lepiej nie pogarszaj swojej sytuacji. Adminom zależy na graczach, my nie chcemy was odstraszać tylko zachować porządek na serwerze, żeby każdy czuł sie u nas dobrze.

moge teraz napisac xD a podchodzilem normalnie bo adminem chcialem zostac a skoro pisze nad przykladem jak podanie powinno wygladac ze minimum to 16 lat no to..... xD ale skonczmy ten temat bo nie dostalem sie i tyle nie ma sensu tego dalej ciagnac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Olka♡ napisał:

Hm nie wiem czy dobrze zrobiłeś składając podanie . Powiem tak jestem na NIE a dlaczego ? Napisał do Mnie Twój kolega @Anonnymus MOCże nie masz 19 lat ,  chodzicie razem do szkoły co tu więcej mówić można to sprawdzić w logach jak Mi to pisał i Ty też wczoraj . Druga rzecza jest że spamujesz na u@ zmień na longa zmień na longa , a trzecia rzecza która jest i wiesz @hl 045o co chodzi. Już wyjaśniam napisał Mi wczoraj że ma sprawe do Mnie a ja jaka a On co ? 'że mój kolega Anonnymus dostał bana na 3 dni ze nazwał go oral a dla niego to nie była obraza i mam UWAGA go odbanować' No kurczę myślałam że padnę co to wgl ma znaczyć ? Odbanuj go . Można to sprawdzić w logach jedynie , nie sadziłam że podanie złoży dlatego nie mam ss :/ i ogólnie chciał Mnie oszukać sprawie Anonna bo doskonale wiem za co dostał BANA . Tyle w temacie . Dziękuje i pozdrawiam . Moim zdaniem jemu nie zależy na stanowisku Admina ale dawaniu UB swojemu koledze ze szkoły takie jest Moje zdanie :) Jakby mu zależało na tym stanowisku udzielałby sie na forum  w kilku tematach jakie były . Pozdro . 

+godzinki są 

-brak steam 

- zamiast zgłaszać to widzę tylko jak spamujesz sprawie map.

---- z wiekiem to ja bym dokładnie go sprawdziła .

Amx masz 7/10 a doświadczenia żadnego no to coś tu jest nie hallo

 

@hl 045nie wiedziałeś wtedy że znam sytuacje z tym banem dlatego ścieme dałeś która Ci wcisnał Anonn .  No i okłamałeś w podaniu z wiekiem więc temat można chyba zamknąć . A co do tych ludzi jeżeli admina nie ma robisz ss lub nagrywasz demko i idziesz na forum , czy to takie trudne jest ? Hm nie sądze . Z I jeszcze jedno zacytuje Twoje słowa ' on i tak rzadko na tym serwerze gral i mowie ze ten serwer  to gowno a kiedys byl lepszy  :)  Więc chłopie po co podanie składasz :/ 

@hl 045nie chodzi o bany chodzi o PRAWDE ! Bo wiedziałam że tu wyjdzie wszystko na jaw z tym wiekiem i z tym Twoim kolegą .

 

to on mowi ze to gowno nie ja pomylilas sb gdybym ja tak myslal to bym nie kupowal premki czy vipa zgadzam sie z toba ze temat mojego podania i "klamstwa" mozna zamknac i powtorze jeszcze raz ze ja bardziej dalbym mu bana niz unbana wiec sie mylicie xD

Edytowane przez hl 045
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, PHONEX napisał:

Patrząc na amxbans widze, że regulamin chyba nie doczytany, ale mam nadzieje, że ogarniesz.

+za godzinki na serwie

-brak steam

Tyle moge powiedzieć w tej sprawie.

Jestem na NIE.

Pozdrawiam PHONEX ;)

 

 

a jak lata bede mial dobre a nadal bede na tym serwerze gral to mialbym szanse aby tym adminem zostac ?

Edytowane przez hl 045
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie.  Mam takie samo zdanie jak osoby powyżej, jak dla mnie wszystko wyjaśnili, wiec nie będę się zbytnio rozpisywał. Jestem na Nie.

Nie ma poparcia u adminów cod 801, a to duży minus, Brak Steam, Kłamiesz w podaniu Itd...  Nie ma co przeciągać, jak dla mnie podanie do zamknięcia.

@Ania ;)@happy, @SUNN. #URLOP Co o tym myślicie ? 

Edytowane przez SoBeRiuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bans nie kłamie. Ostatnie twój tydzień to 5 banów za łamanie regulaminu. Plus te kłótnie tutaj. W zespole chce ludzi którzy współpracują a nie wykłucają. 

Ale też nie bądźmy rozrzutni. Bo widzę grasz, cieszy to, ale zadaj zaufanie wśród adminów, bądź przyjazny, nie łam regulaminu i wtedy napisz podanie za 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...