Skocz do zawartości
megaPATRYK

[BEZ UB] Odwołanie mega.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: megaPATRYK

Godzina, data zdarzenia: 15 50 cos w okolicach

Mapa: dd2 

STEAM_ID / IP:  STEAM_0:0:84569176 / STEAM_0:1:29052506

Uzasadnienie: Dostałem bana powod ss choc nie mam pojecia za co admin to zrobil po pistoletowce a na poprzedniej mapie caly czas gral przeciwko mnie nic nie ogladal:| bodajze jakis Doman chlopak trzyma poziom:) zalozylem konto wrzucilem ss i musialem czekac a mialem duza ochote pograc a ostatnio mam malo czasu na to wszedlem z drugiego konta steam i dostalem bana od Aureox Aktywny..

przepraszam moje nie dopatrzenie. za drugim razem dostalem tez ss... juz je wrzucam

Edytowane przez megaPATRYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poczekaj poczekaj , sprawdzając bansa zobaczyłem bany na 2 sidach i ip takim samym i to są bany twoje , tylko z różnych godzin:

22.03.2017 - 15:47:56

22.03.2017 - 16:23:23

Są to bany z tego samego serwera tylko od 2 innych adminów , więc mam rozumieć dostałeś bana , nie dostał jeszcze UB i wszedłeś na AB? dlatego dostałeś ss-y znowu chociaż ban powinien być ( Aktywny Ban) nie ss-y . 

A więc jedyne co możesz zrobić to 100 reklam dla serwera ponieważ wszedłeś na AB. na serwer :) 

 

https://zapodaj.net/098aa66e1fe8c.png.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...