Skocz do zawartości
Medusa

[ZAMKNIĘTY] Skarga na Admina exe.cfg [^]

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 26.03.2017
Nick gracza:  Kurogane Ikki`
Dowody: 58d7fa157de14_Beztytuu.thumb.jpg.aeb3bfdb081cc26f003d289389a2b582.jpg
Świadkowie:-
Uzasadnienie:Było zgłaszane na U@ to nic nie zrobiłeś z tym nie rozpoznaje czitera ? około 6 hedów wlazło typowi na łby dziwnym przypadkiem i dalej gra na serwerze dziwne co ?

Może i nie nadaję się na Admina ale mam wobec graczy więcej kultury osobistej niż ty w tym momencie prezentujesz kulturę dla graczy i pokazujesz jaki to z ciebie boss kolego :) to na tyle wiem ,że zgłaszane było bez u@  2 razy :) ale na u@ było również jak to podkreśliłem nie pozdrawiam ^^:)

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez Medusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, SUNN. #URLOP napisał:

Hmmm a czego dotyczy skarga tzn co chcesz zaskarżyć? Brak reakcji na u@ (wg bansa Paczajka ma bana, którego dostał od exe) czy co?

Skarga na Exe dotyczy :) taki Admin a nawet nie wszedł na Specta i nie sprawdził kolesia ;) a ubliża innym ,że nie nadają się na Adminów ;)

Po prostu moim zdaniem ten Admin się wywyższa jaki to on nie jest :) może i gram mało na serwie i mam za przeproszeniem gó*wno do gadania ale też ludzie grają klną na serwerze a on sobie z tego nic nie robi :) kto gra ten wie ... :bad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Medusa napisał:

taki Admin a nawet nie wszedł na Specta i nie sprawdził kolesia

No oki ale dowody są niezbędne, więc proszę je dostarczyć. Według bansa Paczajka dostał bana, tym bardziej chciałbym zobaczyć coś co potwierdzi opieszałość admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, SUNN. #URLOP napisał:

No oki ale dowody są niezbędne, więc proszę je dostarczyć. Według bansa Paczajka dostał bana, tym bardziej chciałbym zobaczyć coś co potwierdzi opieszałość admina.

Dobra rozumiem nie będę się kłócić :) Ja nie widziałem jakoś ,że dostał bana ale dobrze :D

będę miał dowody to dodam :) chcę żyć w zgodzie ale Admini nie mili są co niektórzy to żyła pęka ;) sam chyba rozumiesz o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Medusa napisał:

Data zdarzenia: 26.03.2017
Nick gracza:  Kurogane Ikki`
Dowody: 58d7fa157de14_Beztytuu.thumb.jpg.aeb3bfdb081cc26f003d289389a2b582.jpg
Świadkowie:-
Uzasadnienie:Było zgłaszane na U@ to nic nie zrobiłeś z tym nie rozpoznaje czitera ? około 6 hedów wlazło typowi na łby dziwnym przypadkiem i dalej gra na serwerze dziwne co ?

Może i nie nadaję się na Admina ale mam wobec graczy więcej kultury osobistej niż ty w tym momencie prezentujesz kulturę dla graczy i pokazujesz jaki to z ciebie boss kolego :) to na tyle wiem ,że zgłaszane było bez u@  2 razy :) ale na u@ było również jak to podkreśliłem nie pozdrawiam ^^:)

Bez tytułu.jpg

Ale spokojnie bo zaraz was wyjaśnie :)  zgłaszasz na U@  podejrzanego gracza , jeżeli Admin nic z tym nie robi w tym wypadku  @exe.cfg [^]  to znaczy że  gracz rzeczywiście może być czysty :)  i nie potrzeba wchodzić czasami na SPECTA żeby obserwować gracza  np:   DED 2 razy po 20 sekundach i obserwujesz co jest 5 i u kogo :)

 

A mówiąc że masz doświadczenie duże jako Admin  w podaniu i sam mówiąc że  "" może nie nadaje się na Admina ""  to sam nie wiem już czy nie walisz w ch.... za przeproszeniem ...

 

Nie wiem co tą skargą chcesz osiągnąć ,  @exe.cfg [^]   gra o wiele dłużej i ma duże doświadczenie jako Admin i jeszcze mówiąc  o wiele dłuższy staż na serwie :)    PoZdRaWiAm :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Ekola (1908) napisał:

Ale spokojnie bo zaraz was wyjaśnie :)  zgłaszasz na U@  podejrzanego gracza , jeżeli Admin nic z tym nie robi w tym wypadku  @exe.cfg [^]  to znaczy że  gracz rzeczywiście może być czysty :)  i nie potrzeba wchodzić czasami na SPECTA żeby obserwować gracza  np:   DED 2 razy po 20 sekundach i obserwujesz co jest 5 i u kogo :)

 

A mówiąc że masz doświadczenie duże jako Admin  w podaniu i sam mówiąc że  "" może nie nadaje się na Admina ""  to sam nie wiem już czy nie walisz w ch.... za przeproszeniem ...

 

Nie wiem co tą skargą chcesz osiągnąć ,  @exe.cfg [^]   gra o wiele dłużej i ma duże doświadczenie jako Admin i jeszcze mówiąc  o wiele dłuższy staż na serwie :)    PoZdRaWiAm :)

 

 

No masz racje :) ... jak masz przeciw coś do zmień w podaniu na nie proste ;) pozdro ! ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Medusa napisał:

No masz racje :) ... jak masz przeciw coś do zmień w podaniu na nie proste ;) pozdro ! ...

Nie mam sprzeciwu jeszcze ale trochę przychamuj ze skargami !!!  Dobra przypuśćmy dostaniesz Admina i co?   Będziesz musiał z nami współpracować  bo to JEDEN zespół . 

JEDEN ZA WSZYSTKICH < WSZYSCY ZA JEDNEGO  ,  i co któryś Admin cię zbulwersuje i napiszesz skargę na niego ????    TAK to nie działa.....  Jak dla mnie chcesz być Adminem na serwie?  żyj w zgodzie z Adminami serwa żeby się poradzić , pogadać  i dzielić się spostrzeżeniami  na temat podejrzanych graczy na serwie  ITD   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Ekola (1908) napisał:

Nie mam sprzeciwu jeszcze ale trochę przychamuj ze skargami !!!  Dobra przypuśćmy dostaniesz Admina i co?   Będziesz musiał z nami współpracować  bo to JEDEN zespół . 

JEDEN ZA WSZYSTKICH < WSZYSCY ZA JEDNEGO  ,  i co któryś Admin cię zbulwersuje i napiszesz skargę na niego ????    TAK to nie działa.....  Jak dla mnie chcesz być Adminem na serwie?  żyj w zgodzie z Adminami serwa żeby się poradzić , pogadać  i dzielić się spostrzeżeniami  na temat podejrzanych graczy na serwie  ITD   :)

Tak masz racje ;) głupio się zachowałem :) i przepraszam Mym ... głupio wyszło nerwy poniosł.

Ekola masz w 100% racje byłem nie raz Adminem jest jeden team wszyscy za jednego Admini powinni się wspierać i pomagać sobie na wzajem

Wybaczcie mój błąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Ekola (1908) już spokój cisza? Takie rzeczy na pw sobie obgadujcie nie tutaj. Czytać się nie chce tyle wypowiedzi co nie mają sensu do skargi. 

@Medusa wszystko na spokojnie. Admin zbanował przyjął zgłoszenie. Piszesz raz i spokojnie czekasz, admin musi wejść i zorientować się w sytuacji. Na luzie wszystko.

 

Skarga nie słuszna, gracz składający skargę ładnie przeprosił.

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...