Skocz do zawartości

[UB] Odwolanie od bana RuU?


bingowear

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: RuU?

Godzina, data zdarzenia :26.03.2017 - 11:47:37

Mapa :de_inferno

STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:1732546908

Uzasadnienie: Grajac sobie na ww mapie nagle otrzymalem komunikat ze zostales zbanowany . Hmm powód był ze czituje  lecz tak nie bylo. Jeszcze zebym mial zrobione ss-y lecz ich nie posiadam wiec jesli mozna to dajcie un bana bo fajny server dobra atmosfera i dobrze mi sie na nim gra. Jesli dalej bede podejrzany o czitowanie prosze o ss-y lub nagrajcie demko z mojej gry a wszystko wrzuce:) Pozdrawiam RuU? :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli z dowodami ? Sprawdzalem folder gdzie powinienem miec ss-y a ich nie mam :) 

 

 

Nie Ty masz przedstawić dowody, lecz admin banujący, poczekaj spokojnie na odpowiedź admina. //Th3End

Edytowane przez Aureox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzała bym demo ale nie mam jak gdyż wyskakuje mi błąd. Po za tym jest hltv gdzie wyraźnie widac że na bodajże: Akcja na inferno domek od strony ct. Wychodzisz i celujesz modelowo po ścianie. Gracz celuje w przeciwnika . Była to chyba miedzy 7-12 minutą gry . Wejdę na non-steam i spróbuje przejrzeć demko dokladnie napisze co przyczyniło mnie do tego iż gracz posiada wallhack. Mamy jeszcze UBTeam . Jeśli bym mogła prosić o przejrzenie .

ps.jeśli sama demko sprawdzę wskaże to zjawisko dopiero jutro w granicach 15:00 powód studia. Po za tym odwołanie od Bana nie ma limitu czasu . 24h na odwołanie . Gdzie ty jeśli mogę tak to ująć odwołujesz sie po 29h

Edytowane przez Mariola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona główna . Serwer masz na stronie. Hltv pobierz z tej daty i godz.

 

 

Zadaniem admina jest znalezienie, podesłanie i rozpisanie hltv, gdyż to leży w obowiązkach admina, więc proszę, dostosuj się do tej zasady. @Mariola

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mariola napisał:

Przejrzała bym demo ale nie mam jak gdyż wyskakuje mi błąd. Po za tym jest hltv gdzie wyraźnie widac że na bodajże: Akcja na inferno domek od strony ct. Wychodzisz i celujesz modelowo po ścianie. Gracz celuje w przeciwnika . Była to chyba miedzy 7-12 minutą gry . Wejdę na non-steam i spróbuje przejrzeć demko dokladnie napisze co przyczyniło mnie do tego iż gracz posiada wallhack. Mamy jeszcze UBTeam . Jeśli bym mogła prosić o przejrzenie .

ps.jeśli sama demko sprawdzę wskaże to zjawisko dopiero jutro w granicach 15:00 powód studia. Po za tym odwołanie od Bana nie ma limitu czasu . 24h na odwołanie . Gdzie ty jeśli mogę tak to ująć odwołujesz sie po 29h

Odwoluje sie bo teraz mam czas . Mam swoje zycie prywatne jak i prace a jesli mam "teraz" czas wolny aby wejsc na forum lub zagrac partyjke bo gre w csa traktuje jako hobby to nie widze w tym problmu ze to jest po tylu godzinach . Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mariola napisał:

Przejrzała bym demo ale nie mam jak gdyż wyskakuje mi błąd. Po za tym jest hltv gdzie wyraźnie widac że na bodajże: Akcja na inferno domek od strony ct. Wychodzisz i celujesz modelowo po ścianie. Gracz celuje w przeciwnika . Była to chyba miedzy 7-12 minutą gry . Wejdę na non-steam i spróbuje przejrzeć demko dokladnie napisze co przyczyniło mnie do tego iż gracz posiada wallhack. Mamy jeszcze UBTeam . Jeśli bym mogła prosić o przejrzenie .

ps.jeśli sama demko sprawdzę wskaże to zjawisko dopiero jutro w granicach 15:00 powód studia. Po za tym odwołanie od Bana nie ma limitu czasu . 24h na odwołanie . Gdzie ty jeśli mogę tak to ująć odwołujesz sie po 29h

Cytuje to ostatni raz i pisze ostatni raz , kolejne będą proszone o +1 dla obojga graczy 

@Mariola na odwołanie gracz ma 48h. , używaj opcji edytuj post .. Bo polecą +1  ,  a ty masz 24h na przedstawienie dowodów.

@bingowear Opcja ,,EDYTUJ'' własny post bo również polecą +1.

Czekam na przedstawienie dowód przez @Mariola.  24h!

Nie komentować posta bo jest to zbędne nic nie wnosicie do tematu Koniec! .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo z hltv 26:03:2017 od 11:37 do 12:00 
- minuta dema ok:6:50 gracz nie typowo czeka na coś
-minuta dema ok:7:30 nie widział nikogo a nagle cofa jak by wiedział że ktoś tam jest7:46 modlowo po ścianie
-7:46 Modelowe celowanie po ścianie 10:57 modelowo
-około 10:57 modelowe celowanie po ścianie 

 @Mariola Link do demka ?  Poproszę :)

Edytowane przez MeGusta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6;42 (-B) gracz stał i normalnie czekał aż ktoś z przeciwnej drużyny wejdzie.Stał w miejscu około 11 sekund ,więc nie nazwał bym tego nie typowym czekaniem.Gdy przeciwnik wchodził było widać jego tłumik z m4,więc zaczął strzelać.

7;30 (-B)- No proszę Cię  gdy zszedł z schodów , i następnie szedł prosto ewidentnie widać jak obrócił się lekko w prawy kierunek (było widać tam przeciwnika który stał na skrzynkach),raczej logiczne ,że cofnął się i go zabił.

7;46 (+/-B) - Nie jestem do końca przekonany czy to było takie  modelowe celowanie po ścianie ,gracz wiedział raczej ,że z tej strony będą przybiegali przeciwnicy ,więc spojrzał czy ktoś się tam znajduję.Jednak zostanę przy (+/-B).

10;57 (+/-B)- Jedyna ciekawa akcja ,widzimy jak gracz ustawia celownik ,w to miejsce gdzie stoi przeciwnik i natychmiastowo po wyjściu zaczyna strzelać.Jednak można to też odebrać z innej strony, po prostu spojrzał czy ktoś tam się znajduję,sam czasami tak robię ,taki odruch.

Reasumując jak dla mnie Czysty.

 

 

Edytowane przez Aureox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...