Skocz do zawartości
Si[T]Ma[N]

[ODRZUCONE] Sitman? Admin :P

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Sitman

 

Wiek:14

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem już Adminem na 2 serwerach ale to przed rozwaleniem komputera :P

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7/8 - 10

 

Staż w CS-sie: 5lat 

 

Steam / NonSteam: NoSteam

 

Dlaczego Chciałbym pomóc serwerowi, widze, że na serwerze nie gra dużo adminów. Myśle , że jestem wstanie wam pomóc, tym bardziej że znajomość AMX'x obecnych adminów wynosi 0 ... :) 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2/3 godziny dziennie, najczesciej wieczorami :/ 

 

Kontakt: Skype, ts3, forum.

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Sitman/91.224.117.52:27140/

 

Przez długi czas nie byłem aktywny, bo rozwalił mi sie komputer... Teraz mam zamiar to nadrobic i zacząc z Wami współprace ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobę kojarzę z serwera, faktycznie ostatnio ma przerwę ale ogólnie gra dużo. Dobra znajomość AMXX. Lecz jednak moim zdaniem niech zgłosi się za dwa lata nie ma wymaganych 16 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz pograł trochę, otwieram ponownie podanie. Zapraszam do opinii. 

 

@Godgrey nie chodzi o to bo jest kilku adminów co mają mniej niż 16 a wykazują się dojrzałością. Wiek to tylko minimum, które nie trzeba przestrzegać w 100 procentach. Jeśli fakt faktem zachowuje się jak typowy 14 latek to rozumiem, ale jak taki 14 latek zachowuje się jak 20 bo nabrało mu szybciej rozumu, dlaczego nie dawać szansy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE 

- Wiek 

- GT nie ma wystarczająco godzin przegranych

- Widzialem go 2/3 razy na serwerze 

- AMX   nie wie nikt czy bardzo dobrze zna 

Fakt może grał trochę dłużej ale na regulaminie pisze że zgłaszać podanie można jak ma się 16 lat a Si[T]Ma[N] ma 14 lat tak że jak napisałem jestem na Nie 

 

 

 

 

7c5dc6c4a8e40.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 godzin temu, happy napisał:

Gracz pograł trochę, otwieram ponownie podanie. Zapraszam do opinii. 

Jak już napisałem wyżej nie spełnia jednego z punktów regulaminu, nie ma 16 lat. Boję się też, że gracz zbyt pochopnie będzie rozdawał bany, pograłem trochę z nim i moim zdaniem zbyt często bez konkretnych dowodów pisał do mnie żebym banował ludzi bo coś mają. Dlatego: JESTEM NA NIE

 

Po tym, że otwierasz od nowa podanie wnioskuję, że wiek nie ma znaczenia? Bo jeśli tak, to ja znam graczy, których chętniej widziałbym jako admina ale nie składali podania ponieważ 16 lat nie mieli. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie , ponieważ mimo że ostatnio zacząłeś wiecej grać to twój wiek jest poniżej kryteriów i nikt nie może poświadczyć o twoim zachowaniu . Mógłbyś być zarówno dobrym jak i beznadziejnym adminem rozdającym bany na prawo i na lewo. 58ed1d4218f00_gangplank-spooky1.jpg.cdb5ce721bc9e58d9f8a0c590be78de3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE

-Steam

-Wiek

-GT

+/-AMX (Lecz nie wydaje mi się żeby w tym wieku umiał edytować pluginy)

Każdy admin na serwerze zna amx a skąd ty to wywnioskowałeś to nie mam pojęcia.

 

Pozdrawiam scerontumblr_nkau3yyGap1r0wlweo1_500.gif.d2439e01fa4eab242a6387c3a91f5d67.gif

 

Edytowane przez ✪ sceron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE

+Aktywność

-No Steam

-Wiek (Nie dla tego że masz 14 lat lecz dla tego że nie mam żadnych podstaw by stwierdzić że jesteś dojrzały i zrównoważony jak na tak młody wiek)

-Mikro (Nie wiem czy wgl posiadasz)

-/+ AMX

-Jeżeli nasz poziom znajomości AMX wynosi 0 to powiedz jakim cudem wgl banujemy graczy .itp ??

-Oczywiście jeżeli udzielał byś się więcej na Mikro bądź przebywał na TS3 z nami wtedy bardzo możliwe że to podanie wyglądało by inaczej jednakże nie ma się kto do czego odnieść jak tylko do cyferek twojego wieku :)

Stąd właśnie takie odniesienie do twojego podania,więcej się udzielaj na Mikro niż na say i wtedy będzie można zweryfikować twój potencjał na to stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...