Skocz do zawartości
PanMafiawy?

[ODRZUCONE] Podanie o admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Pan Mafiawy ?
Wiek:16
Doświadczenie (w byciu adminem):6-10
Znajomość AMXX (W skali 1-10):5-10
Staż w CS-sie:2 lata 
Steam / NonSteam:non steam ale za ok 2 tyg. kupuje cs'a ze steam'a
Dlaczego Ty:Ponieważ jestem aktywny na serwerze pomagam ludziom w grze kiedy maja probelmy 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:ok 2-3 h poni-pią sob-nied ok 4-5 h
Kontakt:[email protected] fb ts
Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/Pan Mafiawy %3F/91.224.117.52:27140/

Edytowane przez PanMafiawy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na chwilę obecną na NIE

+WIek

+Kultura

+/- AMX

+Aktywność

Na NIE osobiście chciał bym poznać cię lepiej i zobaczyć to podanie za tydzień wtedy będę mógł napisać coś więcej na tą chwilę ciężko coś powiedzieć.Za krótko grasz na tym serwerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ doświadczenie i znajomość AMX

+ GT

+/- Staż w CSie (moim zdaniem dwa lata to nie jest mało ale nie jest to też jakiś ogromny staż, ludzie grają po 5-8 lat)

Niewiele jestem w stanie powiedzieć odnośnie kontaktu z graczami, kojarzę ten Nick z serwera ale nie pamiętam, żeby się jakoś udzielał, odzywał. Ale może w śród tylu osób nie zwróciłem uwagi, potrzebowałby jeszcze 1-2 dni żeby z nim pograć i zobaczyć jaki ma kontakt z innymi graczami żeby w pełni wyrazić swoje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PanMafiawy. Ostatnio faktycznie grasz dużo. Ale, że masz mikro słyszałem ze dwa razy. Mało się przez nie udzielasz, przez co nie widzę żebyś miał kontakt z innymi graczami taki jak według mnie powinien mieć admin. Dlatego ja osobiście na obecną chwilę jestem na NIE. Lecz nie oznacza to, że za jakis czas jak lepiej cię poznam cie nie poprę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...