Skocz do zawartości

[UB] Admin nie dal ssow nawet lol


Kacu_clearplaya

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobry dzial, przeniescie jak cos

Twój nick podczas gry: Kacu

Godzina, data zdarzenia: 21:55 - 11 kwietnia 2017 roku

Mapa: css_nuke

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 4 : 1801468747

Uzasadnienie: Admin po 1 nie dał ssów, tylko dał bana na pałe, po 2 nie mam żadnych cheatow, gram 4 lata, typa ktory stal na heavenie widzialem i wiedzialem ze tam jest bo moj teammate strzelał do niego wiec za co ten ban? za 1 akcje? adminie nie osmieszaj sie, jezeli nie wiesz czy ktos cheatuje to moze daj te ssy? wczoraj robilem po 50 fragow i nikt nie spinal dupy ze cheatuje bo umiem grac a raczej uzytkownicy servera niezbyt sie staraja. Prosze o UB.

 

Edytowane przez Kacu_clearplaya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem bana nie za jedną akcje tylko za te co robiłeś na wcześniej na duście remake, nie widziałeś przeciwnika a już do niego strzelałeś jak szedłeś na b. Nie rozglądałeś się nawet tylko biegłeś od razu do przeciwnika, wyglądało to jakbyś wiedział od razu gdzie kto jest. Niestety demko mi się nie zapisało chociaż nagrywałem akcje na duście ale mam problem z clientem i muszę zainstalować nowego. Chciałem zrobić Ci screeny ale nie działała mi komenda :( dlatego nagrywałem. Wiem, że dostane za to ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu wiedzialem gdzie jest bo albo padl z rak przeciwnika/slychac bylo strzaly/czesto tam chodzil jakby to bylo jedyne miejsce gdzie mozna wchodzic lol/byla to bardzo czesto odwiedzania miejscowka (jak heaven na nukeu)

Edytowane przez Kacu_clearplaya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...