Skocz do zawartości
Winn3R

[BEZ UB] Rzucam flesha przeciwnikowi i bany dostaje co jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: W!nn3R !

Godzina, data zdarzenia: 22:47   2017-04-12

Mapa: cs_wiocha 

STEAM_ID / IP: Your SteamID: 'STEAM_0:0:1116013922'           Your IP: '83.27.137.231'

Uzasadnienie:Dostałem bana od tego admina za flesha którego  rzuciłem przeciwnikowi a za to bana nie powinno być , był w przeciwnej drużynie to rzuciłem mu pod nogi za co dostałem bana proszę o wyjaśnienia !!!!

Edytowane przez Winn3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiem się,bo dziś byłam świadkiem wcześniejszej sytuacji z fleshami na tej mapie .

Przepraszam bardzo jak jest mała  mapa i tym bardziej Wiocha i rzucasz Ty i inni fleshe utrudniacie gre innym . Dziś 3x pisałam "Ogarnijcie te fleshe" bo utrudniacie tylko gre. Dość że dziś dużo osób było to jak człowiek ma grać normalnie jak wy non stop rzucaliście i praktycznie cały czas biały ekran był. Gracz nie zrobi kroku i zostaje oślepiony przez swojego i zgon . Musicie je ograniczyć a tym bardziej na takiej małej mapie no i przede wszystkim nauczyć się Nimi rzucać. 

Nie wiesz o co chodzi dalej jak masz większą mapę rzucaj normalnie,ale nie pamietasz że jak była mapa long też byliście karani za te fleshe a była większa od wiochy . Ban Ci minął już więc wracaj do gry :)

Co do tej klasy do niej nic nie mam, bo rok temu sama w nią grałam i Ona ma 2 rakiety a Ty i pozostali nakupujecie tego w sklepie tego multum i grać się nie da nie tylko ja mam takie zdanie co do tego . Dostałeś tylko na 5 minut boshe .

Edytowane przez ♫Eleonora♫
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Flesze są po to aby je  używać w odpowiedniej sytuacji na odpowiednich mapach. Nie używamy ich na mapie typu cs_wiocha  ponieważ są tylko utrudnienieniem dla graczy, taka mapa jest po to, aby gracze mogli w 20 minut dobrze się bawić a nie mieć na ekranie "mleko".Napisałeś "Może jeszcze zróbcie zakaz używania rakiet na wsparciu rakietowym", jednak flesze nie są zakazane a co do rakiet jeżeli gracze używają je odpowiednio czyli po czasie 2:07 to nie ma w niczym problemu.

Edytowane przez SicParvisMagna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zakaz rzucania fleszów w osobę z twojego Teamu ! Jest to karane banem od 5-30 min jeśli będzie to się powtarzać ban może być od 1-3h 

Jeśli mapa jest zbyt mała to rzucając flesza to oślepiasz również swoich graczy , ponieważ mapa wiocha jest mała i oślepia również swoich to rozumiem sytuację w pełni.

A po co są flesze ? Żeby fleszować przeciwnika a nie członka swojego Teamu. 

Następnym razem uważaj jak rzucasz fleszę i będzie wszystko oke , a po drugie jeśli oślepiasz przeciwnika on nie widzi od kogo flesza dostał , więc admin nie mógł wiedzieć że od ciebie jak by był w przeciwnej drużynie. To tak na logikę .

Ban słuszny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...